Reklama
Reklama

TEGO żelu do piersi używa Małgorzata Rozenek – Majdan

TEGO żelu do piersi używa Małgorzata Rozenek – Majdan fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Katarzyna Lemanowicz

16października2018

Uwierz nam – DZIAŁA CUDA.

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi.

Czy wiesz, że każdego roku notuje się ponad 15 tysięcy nowych zachorowań na ten rodzaj nowotworu, a co roku na raka piersi umiera blisko 5 tysięcy kobiet?

Czy wiesz też, że badanie USG to jeden ze sposobów potwierdzenia zdrowia piersi u młodych kobiet? Jednak większość dziewczyn nie chodzi na USG.

Dlaczego?

Bo jestem młoda, nieśmiertelna, mnie ta sprawa nie dotyczy, albo wręcz przeciwnie, boję się bardzo i nie chcę znać prawdy. Często też powodem jest wstyd, brak akceptacji kształtu czy wyglądu biustu.

Twoje piersi są dyskretne jak urok burżuazji, a może uciekają z większości staników, a nawet bluzek i sukienek? Większość Polek patrząc w lustro widzi, że ich piersi są zezowate, sterczące, trójkątne, malutkie, obwisłe, karmiące… Najczęściej obraz wytworzony w naszych głowach jest daleki od ideału, a szczególnie kiedy wzorem są retuszowane zdjęcia w magazynach czy Instagramie. W popularnej kulturze promowany jest tylko jeden, idealny kształt piersi – okrągłych, jędrnych i przede wszystkim pełnych.

Tymczasem na przysłowiowej ulicy królują inne cycki i wcale nie oznacza to, że są one gorsze. Niestety okazuje się, że większość Polek nie lubi swoich piersi, ba, są im tak obojętne, że w ogóle się nimi nie zajmują! Nie oglądają, nie dotykają i niestety również nie badają. Marząc o idealnym kształcie biustu zapominają, że mają fajne i wbrew własnym kompleksom...piękne piersi, o których zdrowie warto regularnie dbać.

Dlatego czas na prawdziwą rewolucję!

Odkryj tajemnicę cudownego żelu – jedynego takiego na rynku. Tego wyjątkowego żelu używa Małgorzata Rozenek – Majdan.

Wystarczy użyć raz w roku, aby zachować piękno i potwierdzić zdrowie swoich piersi. Ten „cudowny” produkt to nic innego jak żel do USG. Ten sam, którego lekarz używa podczas każdego badania!

O tym, że każde piersi są super przekonują gwiazdy, które wybrały już swoje żele i zaangażowały się w najnowszą kampanię #CosDoNichMam. Do dziewczyńskiej akcji dołączyła także Ambasadorka AVON Małgorzata Rozenek – Majdan.

Za inicjatywą #CosDoNichMam stoi Fundacja Rak’n’Roll, którą wspiera AVON Kontra Rak Piersi. Kampania wystartowała 15 października, czyli w Dzień Zdrowia Piersi i ma na celu przekonanie kobiet do dbania o własne piersi, tak jak o włosy, paznokcie czy cerę. W końcu, badanie USG to tylko kilkanaście minut raz w roku, które powinno stać się nawykiem każdej z nas.

Polki nie badają piersi. Traktują coroczne badanie USG jak niechciany obowiązek, o którym w ogóle nie chcą myśleć. Boją się wyniku, a ten u większości potwierdzi zdrowie! W tej kampanii celowo skupiamy się na zdrowiu piersi zamiast mówić o chorobie – mówi Joanna Rokoszewska-Łojko z Fundacji Rak'n'Roll. - Zwróćmy uwagę jakie emocje wzbudza w nas badanie, jeśli myślimy o nim jako potwierdzeniu zdrowia, a jakie gdy idziemy, by wykryć chorobę. Tego typu działania profilaktyczne powinny być elementem dbania o siebie, tak samo oczywistym i przyjemnym jak wizyta u kosmetyczki. Badajmy piersi, by potwierdzić ich zdrowie – podkreśla.

Do Gabinetu z Różową Wstążką zapisz się przez… BOTa

Polki często tłumaczą nieregularne badanie brakiem czasu. Bo rodzina, praca, fitness, spa, manicure, wizyta u kosmetyczki. Czas aby dopisać tam datę badania USG. W ramach kampanii #CosDoNichMam można umówić się na badania piersi z tegorocznej puli 7 tysięcy badań USG w Gabinetach z Różową Wstążką.

Umówić się na wizytę można za pośrednictwem facebook’owej aplikacji Messenger lub telefonicznie od 15 października. Pełna lista gabinetów dostępna na stronie www.avonkontrarakpiersi.pl.

BOT funkcjonuje od 15 października pod linkiem https://www.facebook.com/BOOBlabla/.

Aby wziąć udział w akcji i zapisać się na badanie należy w wyszukiwarce Messengera odszukać użytkownika o nazwie „BOOBlabla” lub zeskanować poniższy QR kod.

„BOOBlabla pomoże skontaktować się z najbliższym Gabinetem z Różową Wstążką i zapisać się na dofinansowane USG piersi. Gabinety zlokalizowane są w całej Polsce, więc każdy powinien znaleźć adres idealny dla siebie” – powiedziała Barbara Goździkowska, Szefowa polskiej edycji kampanii AVON Kontra Rak Piersi.

Na wizytę za pośrednictwem BOOBlabla możesz umówić także swoją siostrę czy przyjaciółkę!

AVON już od ponad 20 lat dba o kobiece piękno przede wszystkim w aspekcie zdrowia. W Polsce kampania Avon kontra Rak Piersi prowadzona jest od 1998 roku i jest to jedna z największych inicjatyw w naszym kraju. Celem akcji jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wczesne wykrycie zmiany jest wyleczalne. Kampanię AVON Kontra Rak Piersi można wspierać cały rok, kupując produkty z Różową Wstążką, dostępne u Konsultantek AVON i na stronie: www.avon.pl.

Głównym partnerem akcji jest AVON Kontra Rak Piersi. Kampania została stworzona przez agencję DDB&Tribal przy współpracy z Facebook Creative Shop, Moodage, Big Picture, MessengerFox, Gutenberg Networks, Shootme Visual Artists i studiem Televisor.

Fundacja Rak’n’Roll działa od 2009 r. Powstała z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym kobietom w podobnej sytuacji. Od początku celem fundacji była poprawa jakości życia chorych oraz tworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku. Działania Fundacji inspirują do pozytywnego myślenia, dostarczają przydatnych rozwiązań, a także zmieniają wizerunek choroby w świadomości społecznej. W ciągu 9 lat istnienia zrealizowaliśmy wiele projektów, które pomogły przełamać schemat myślenia o raku, a także pomogły wielu osobom przejść przez chorobę w lepszy, godny sposób. Działalność Fundacji opiera się na pozytywnej energii, uśmiechu i radości życia.

Działania fundacji można wesprzeć przekazując 1% podatku – KRS 0000 338 803, wpłatami na konto: Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie 73 1140 2017 0000 4502 1050 9042 lub wspierając nasze projekty – więcej informacji na stronie www.raknroll.pl

Reklama

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama