Reklama
Reklama

O nie! Znika jedna z najpopularniejszych sieci siłowni!

O nie! Znika jedna z najpopularniejszych sieci siłowni! Fot. Getty

Beata Dżumaga

10stycznia2018

Jeśli tam ćwiczysz, będziesz musiała zmienić klub...

Nowy Rok to dla wielu z nas czas realizowania postanowień i celów, a wiele z nich dotyczy zdrowego stylu życia i walki o szczupłą sylwetkę. Dlatego nic dziwnego, że w pierwszych dniach stycznia siłownie i kluby fitness przeżywają prawdziwe oblężenie!

 

Zobacz także: 7 zasad fitnessu, które przyspieszą proces odchudzania 

 

Niestety mamy złe informacje dla miłośniczek ćwiczeń, które mają wykupiony karnet w jednej z największych i najpopularniejszych sieci siłowni w naszym kraju. Jatomi Fitness właśnie ogłosiło, że zamyka wszystkie swoje kluby w Polsce!

 

O tym, że Jatomi Fitness znika z polskiego rynku poinformował portal PropertyNews.pl. To druga największa sieć siłowni i klubów fitness w naszym kraju – jeszcze latem było ich w sumie aż 37. Klienci Jatomi cenili sobie dogodne lokalizacje – kluby znajdowały się głównie w centrach handlowych.

 

 

A post shared by Jatomi Fitness (@jatomipolska) on Nov 15, 2017 at 1:36am PST

 

Jeszcze pod koniec 2017 Jatomi Fitness bez zapowiedzi zamknęło dwa swoje kluby – warszawski, w galerii Złote Tarasy w samym centrum miasta, oraz rzeszowski, w centrum Millenium Hall. Trevor Brennan, dyrektor zarządzający Jatomi Fitness Group, tak skomentował decyzję o zamknięciu sieci w Polsce: „Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji. Niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, podczas gdy inne lokalizacje będą zamykane. Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta, a wiek portfela i wysokie koszty związane z dzierżawami sprawiają, że firma nadal działa ze stratą” - mówił przedstawiciel Jatomi Fitness w rozmowie z portalem PropertyNews.pl.

 

Zobacz także: 10 typów ludzi, których spotkasz na siłowni

 

Jatomi Fitness istniało na polskim rynku od prawie 10 lat. Jeśli masz wykupiony karnet w tej sieciówce, niestety już wkrótce będziesz musiała znaleźć sobie nowy klub fitness :(

 

Reklama
Reklama
Te ćwiczenia najszybciej i najefekt...
Te ćwiczenia najszybciej i najefektywniej rozprawią się z niechcianą tkanką tłuszczową. Koniecznie dodaj je do swojego planu treningowego!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama