Reklama
Reklama

Modelka udowadnia, że zdrowa żywność nie zawsze bywa tak zdrowa, jak się wydaje

Modelka udowadnia, że zdrowa żywność nie zawsze bywa tak zdrowa, jak się wydaje Fot. Instagram @@thefashionfitnessfoodie

Beata Dżumaga

17sierpnia2017

Jej zdjęcia zmienią twoje podejście do „fit” produktów.

Życie w dobie mody na bycie „fit” oznacza, że wiele z nas poświęca wiele czasu i wysiłku na osiągnięcie i zachowanie szczupłej sylwetki. Jesteśmy też wyjątkowo podatni na kupowanie wszelkich produktów opisanych jako „fit” czy „light”, co bardzo cieszy producentów żywności, którzy zarabiają na nas grube miliony.

 

Jednak już dawno temu udowodniono, że tzw. zdrowa żywność często jest bardziej kaloryczna i bardziej naszpikowana sztucznymi składnikami niż zwykłe produkty. Mimo to wciąż ogromna liczba ludzi podczas zakupów kieruje się głównie informacjami o ilości kalorii w danym produkcie.

 

Modelka fitness Lucy Mountain postanowiła obalić mity związane z kalorycznością produktów spożywczych, które większość z nas je na co dzień. Dziewczyna udowadnia, że tzw. zdrowa żywność nie zawsze jest tak zdrowa, jak nam się wydaje. Zwraca też uwagę na to, że kalorie to nie wszystko.

 

Na swoim Instagramie Lucy publikuje zestawienia zdjęć dwóch bardzo podobnych produktów oraz ujawnia informacje o liczbie kalorii, które w sobie kryją. Zestawia ze sobą m.in. przekąski – w wersji junk i fit. Okazuje się, że nie zawsze to, co uważamy za zdrowe idzie w parze z mniejszą liczbą kalorii!

 

Zobacz jak wyglądają różnice między pozornie zdrowymi posiłkami.

 

 

Reklama
Reklama
Nie jest tajemnicą, że zła dieta wp...
Nie jest tajemnicą, że zła dieta wpływa nie tylko na twoją figurę, ale także na cerę. Zauważyłaś problemy ze stanem skóry? Ogranicz spożywanie tych produktów! / wszystkie fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze