Reklama
Reklama

Powstał serwis internetowy, który przyda się wszystkim kobietom!

Powstał serwis internetowy, który przyda się wszystkim kobietom! Powstał serwis internetowy, który przyda się wszystkim kobietom! / fot. iStock

Lena Sikor

17kwietnia2017

Na pewno spodoba ci się ten pomysł

Powstała strona, której potrzebują wszystkie kobiety! To Gynopedia.org, nowy portal poświęcony wszystkim pytaniom o kobiece zdrowie intymne.

Gynopedia nie jest zupełnie nowym pomysłem, ponieważ działa już od lipca 2016 roku. Głównym założeniem jest stwierdzenie, że każdy kraj ma swoje zasady jeśli chodzi o ginekologię, a kobiety powinny mieć dostęp do miejsca, w którym mogą wymieniać się doświadczeniami i informacjami, oraz pomagać sobie nawzajem.

Konstrukcja strony przypomina znaną wszystkim Wikipedię, więc każda z nas może ją współtworzyć. Obecnie znajdziesz tu informacje o chorobach przenoszonych drogą płciową, antykoncepcji, lekach, miesiączce, badaniach ginekologicznych... Tematy są podzielone na podrozdziały, takie jak prawodawstwo, napiętnowanie społeczne, oraz podpowiedzi gdzie można znaleźć dany produkt lub usługę i w jakiej cenie.

Gynopedia.org rozwija się stopniowo, a obecnie obejmuje sześćdziesiąt miast w prawie 50 krajach na całym świecie. Tutaj znajdziesz link do informacji o Polsce, a także o Warszawie. Chwilowo dostępne tylko w języku angielskim.

Musimy przyznać, że podoba nam się ten pomysł! A tobie?

 

Zobacz także: 10 sygnałów świadczących o infekcji pochwy, o których mogłaś nie wiedzieć

 

 

Źródło: cosmopolitan.fr

Reklama
Reklama
Marzysz o gładkiej skórze bez cellu...
Marzysz o gładkiej skórze bez cellulitu? Koniecznie wypróbuj masaż antycellulitowy, który pomoże ci się go pozbyć. Wybierz odpowiedni krem lub olejek bogaty w kofeinę i wyciągi z alg, które skutecznie zmniejszają cellulit. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama