Reklama
Reklama

Ewa Chodakowska i Michał Pazdan na otwarciu sklepu adidas w Złotych Tarasach

Ewa Chodakowska i Michał Pazdan  na otwarciu sklepu adidas w Złotych Tarasach
11stycznia2017

Z okazji ponownego otwarcia sklepu adidas w Złotych Tarasach pojawili się Ewa Chodakowska i Michał Pazdan, ambasadorzy marki, którzy zaskoczonych Klientów zachęcali do wspólnych ćwiczeń oraz gry w piłkę.

Wszystko zarejestrowały ukryte w sklepie kamery. Video z akcji zamieszczone na Facebooku Chodakowskiej i Pazdana obejrzało do tej pory 750 tysięcy osób!!!

 

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, oprócz odświeżonej i nowoczesnej przestrzeni, na Klientów sklepu adidas czekali wyświetlani na ekranie ambasadorzy marki. Zachęcali oni do wspólnej aktywności. Osoby, które weszły w interakcje, nieświadome fizycznej obecności Chodakowskiej i Pazdana, zostały zaskoczone spotkaniem na żywo, możliwością wspólnego treningu, gry w piłkę oraz rozmowy. Wśród wielu uczestników zabawy zauważalne były autentyczne emocje, podekscytowanie i wzruszenie. Dodatkowo ambasadorzy adidas obdarowali szczęśliwych Klientów akcesoriami do codziennych ćwiczeń co przypieczętowano autografami i pamiątkowymi zdjęciami.

 

Sklep adidas w Złotych Tarasach mieszczący się przy ul. Złotej 59 w Warszawie jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-22:00 oraz w niedzielę 9:00-21:00.

 

Nagrania zobaczyć można bezpośrednio na profilach Facebook:

 

 Ewy Chodakowskiej: 

https://www.facebook.com/chodakowskaewa/videos/1383525531721153/ 

 

Michała Pazdana:

https://www.facebook.com/MichalPazdanOfficial/videos/1192011130852546/ 

 

 

materiał sponsorowany

Reklama
Reklama

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama