Reklama
Reklama

Ranking najzdrowszych diet odchudzających

Ranking najzdrowszych diet odchudzających Ranking najzdrowszych diet odchudzających / Fot. Getty

Ada Rusin

10listopada2016

Która daje najlepsze efekty, a do tego jest bezpieczna i zdrowa?

Nie ukrywajmy – chyba każda z nas kiedyś była na diecie. Kapuściana, monodieta, śródziemnomorska, paleo, Dukana… Która z nich jest zdrowa i pozwala zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, a która raczej wyniszcza organizm i gwarantuje błyskawiczny efekt jo-jo?

Nad tematem pochyliły się redaktorki, specjaliści dietetycy i Edyta Litwiniuk, redaktor naczelna magazynu Shape. Pod lupę wzięły 12 najpopularniejszych diet, które oceniły pod kątem skuteczności (ile można schudnąć), wygody stosowania (ile tak naprawdę będzie cię kosztowała dieta i czy będziesz syta po jedzeniu) i tego, czy dieta jest zdrowa i bezpieczna dla organizmu (czy zapewnia odpowiednią ilość składników odżywczych).

Zaskakujące, ale najbardziej popularne diety, o których dużo się mówi, wcale nie znalazły się w pierwszej trójce. Jesteś ciekawa, które diety są najlepsze? Zapraszamy do sprawdzenia!

 

 

Edyta Litwiniuk pojawiła się w Pytaniu na śniadanie, w którym omówiła wszystkie diety i opowiedziała, którą tak naprawdę warto stosować. Program prowadzi Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011.

 

Reklama
Reklama
Mają super moce: poprawią wygląd sk...
Mają super moce: poprawią wygląd skóry, metabolizm i zdrowie. Wprowadź je do diety a poczujesz się zdrowa i piękna! fot. GettyImage

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze