Reklama
Reklama

Sex historia ze znajomym z dziecięcych lat… - WYZNIANIA

Sex historia ze znajomym z dziecięcych lat… - WYZNIANIA fot. istock.com

Jedno jest pewne, czasami warto poczekać na tego jedynego!

Moja sex historia zaczęła się kiedy po wielu latach na swojej drodze spotkałam znajomego z dziecięcych lat. Odnowiliśmy kontakt i z każdym dniem odkrywaliśmy, że łączy nas coraz więcej wspólnych tematów. Napięcie i pożądanie również rosło z czasem.

Na początku niewinne komplementy, nieśmiałe „przypadkowe” dotknięcie ręki, czy też delikatne muśnięcie w usta na pożegnanie.

Wspólny wyjazd na weekend w góry utwierdził nas w przekonaniu, iż czujemy do siebie chemię. Wieczorem siedzieliśmy, rozmawialiśmy i śmialiśmy się jak zawsze, lecz w pewnym momencie poprosił mnie, abym podrapała go delikatnie po jego umięśnionych ramionach. Zrobiłam to, a on w ramach rewanżu odwdzięczył się tym samym. Robił to subtelnie i w końcu drapanie zamieniło się w leciutkie łaskotanie po ręce, później brzuchu, aż miałam gęsią skórkę i ochotę na więcej… jednak tamtego wieczoru nic się nie wydarzyło…

Teraz już wiem, że warto było czekać na odpowiedni moment, na ten wyjątkowy, cudowny sex. Dzisiaj jesteśmy szczęśliwi ze sobą już od kilku lat i spełnieni pod każdym względem.

Pozdrawiam, Monika

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze