Reklama
Reklama

Mocne Strony Kobiety - zobacz, co się działo na finale akcji!

Mocne Strony Kobiety - zobacz, co się działo na finale akcji! Mocne Strony Kobiety - zobacz, co się działo na finale akcji!

Dominika Czech

19stycznia2016

Tyle wspaniałych kobiet w jednym miejscu - musiało być bosko!

9 grudnia w Regent Warsaw Hotel spotkało się 9 niesamowitych dziewczyn. Każda z nich 10 miesięcy wcześniej wysłała swoje zgłoszenie do naszej akcji Mocne Strony Kobiety. Ich historie, świadomość swoich mocnych stron i wpływ na otaczający je świat sprawiły, że zyskały sympatię naszych czytelniczek i jurorów.

Najpierw dziewczyny musiały wysłać swoje zgłoszenie lub zostać zgłoszonymi przez kogoś bliskiego. Następnie jury wybrało 30 kandydatek, których życie może stanowić inspirację dla każdej z nas. Na każdą z dziewczyn mogli głosować internauci - ich głos był wyznacznikiem dla jury, które na początku lipca wyłoniło finalistki akcji.

Ta grupa to Dominika Siepka, której największą pasją jest folklor; śpiewającą architekt Agnieszka Puchyr; Marlena Szymanek, która rządzi w przemyśle stoczniowym; nietuzinkowa pani weterynarz Dagmara Gurdziel; wspierającą kobiety przyszła pani doktor Aleksandra Harań; Aleksandra Jakimczuk czyli kobieta, która nigdy się nie poddaje i wspiera tych, którym jest ciężko; specjalistka od zadań niemożliwych Olga Tkachuk; Marlena Chodkowska-Peła, psycholog, której misją jest motywowanie kobiet do osiągania celów oraz ratująca naszych braci mniejszych Agnieszka Zieniuk. Już na początku czekały na dziewczyny prezenty - vouchery na zakupy w Boutique Bielizny. Potem było tylko lepiej! Dzięki AVON, kandydatki do tytułu Cosmogirl 2015 miały okazję uczestniczyć w warsztatach makijażowych. Uczestniczki akcji pod okiem ekspertów mogły dobrać najkorzystniejszy dla siebie makijaż. Dziewczyny miały także niepowtarzalną okazję, by dowiedzieć się, jaki zapach najbardziej do nich pasuje. Warsztaty z AVON skończyły się przekazaniem uczestniczkom cennych upominków.

Każda z tych cudownych dziewczyn przygotowała 3-minutową prezentację, w której miała pokazać, że najlepiej prezentuje przesłanie akcji Mocne Strony Kobiety - jest przebojowa, odważna, pełna optymizmu, a swoim działaniem inspiruje i wspiera inne kobiety. W końcu to któraś z nich miała zdobyć tytuł Cosmogirl 2015!

Prezentacje pokazane przez nasze kandydatki były tak różnorodne, jak różne były dziewczyny - jedne wesołe, inne wzruszające, a jeszcze kolejne przedstawiane w sposób, którego nie można zapomnieć ;-)

Po kilku godzinach obrad jury... nie potrafiło podjąć trudnej decyzji, która z dziewczyn wygrała, wybrało więc 3 laureatki!

Pierwsze miejsce, tytuł Cosmogirl 2015 i nagrodę główną skuter Vespa Primavera otrzymała

Marlena Chodkowska-Peła. Drugie miejsce i trzymiesięczny niepłatny staż w Cosmo dostała Ola Jakimczuk, a trzecie miejsce i nagrodę-publikację w Cosmo wspierającą jej działania przyznaliśmy Agnieszce Zieniuk.

Zobacz, co się działo w czasie finału:

 

 

 

 

Gratulujemy!

 

 

l

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama