Reklama
Reklama

Jak dobrze wyglądać nago na zdjęciach

Jak dobrze wyglądać nago na zdjęciach

Alina Geres

20czerwca2014

Wan Gok, którego książkę wciąż możesz wygrać w naszym konkursie, zdradzi ci kilka trików... Gotowa na małą sesję?

Zanim wpuścisz do swojej sypialni (i swojego serca, bo taka rozbierana sesja wymaga dużego zaufania) faceta, który uwieczni twoje wdzięki, potrenuj. Wyobraź sobie, że pozujesz przed obiektywem i zobacz, jak się z tym czujesz. Jest OK? No to teraz trzymaj się wskazówek Goka, który radzi:

Na dobry początek...

... rozbierane zdjęcia wcale nie muszą być do końca rozebrane - nie musisz być kompletnie naga, by wzbudzić pożądanie i sprawić, że obiektyw się stopi... I pamiętaj - nie pozuj w pełnym słońcu i pełnym świetle, bo będziesz wtedy mrużyć oczy, a to podkreśli zmarszczki.

Na krześle

Usiądź tyłem do aparatu (jeśli krzesło ma oparcie, weź je między nogi), spoglądając przez ramię w obiektyw. W tej pozycji twoje krągłości staną się główną atrakcją zdjęcia.

Na brzuchu

Połóż się na brzuchu i podeprzyj rękami. Możesz też skrzyżować ręce na dekolcie, ująć piersi w dłonie i lekko je unieść do góry. Dzięki temu będą robiły wrażenie większych i jędrniejszych.

Na plecach

Połóż się na plecach z głową lekko opadającą poza brzeg łóżka. Jeśli masz długie włosy, pozwól - niech spadają swobodnie. Ugnij jedną nogę. Rękami możesz przykryć te miejsca, których nie chcesz pokazywać.

Oparta o ścianę

Najlepiej w szpilkach! Ugnij jedną nogę i oprzyj na niej rękę. W takiej pozycji noga będzie wyglądała na dłuższą, a udo na szczuplejsze. Drugą ręką możesz przykryć piersi (albo - jeśli chcesz w pełni pokazać swoje wdzięki - unieść nad głowę).

 

fot. thinkstock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama