Reklama
Reklama

Czy drzemie w tobie milionerka?

Czy drzemie w tobie milionerka?

Alina Geres

13maja2014

Chcesz znaleźć się na liście najbogatszych ludzi świata? Na ploty z przyjaciółkami latać prywatnym odrzutowcem? Inkrustować wannę diamentami? Sprawdź, czy masz cechy, które to umożliwiają.

Bo, jak mówią wtajemniczeni, bogactwo (w tym przypadku materialne) to nie tylko stan konta, to przede wszystkim stan umysłu... W książce „How Yo Make Millions Without A Degree”, autor Simon Dolan zdradza, jakie klucze otwierają drzwi do naprawdę dużych pieniędzy.

1. Niezachwiana wiara w siebie

„Nawet milionerzy, którzy są nieśmiali i drżą na samą myśl o publicznym wystąpieniu, muszą wiedzieć, że ich wewnętrzny głos brzmi na tyle mocno, że zagłusza wszelkie wątpliwości, każąc im robić to, co robią.

Zainspiruj się... Stellą McCartney - znaną w branży jako „Niepowstrzymana Stella" - która jest zdeterminowana, by tworzyć to, co ją naprawdę kręci (czyli modę) i ponosić konsekwencje swoich wyborów - nie oglądając się na znanego ojca.

 

2. Wieczna niepewność

„Nawet milionerzy drżą ze strachu przed tym, że ktoś kiedyś zechce zabrać im majątek... Taki Donald Trump, na przykład. Mógł odejść na spokojną i dostatnią emeryturę już jakąś dekadę temu, ale wciąż próbuje zostać najbogatszym facetem na świecie...”

Zainspiruj się... Kate Moss, która już dawno mogłaby zawiesić swoje szpilki na kołku, ale nawet o tym nie myśli. I wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce najdroższych modelek świata.

 

3. Lekki powiew nudy

„Ich umysł jest nastawiony na szukanie nowych sposobów zdobycia pieniędzy. Milionerzy to zdecydowanie nie jest typ ludzi, których zadowala leżenie plackiem na plaży (nawet na prywatnej wyspie).

Zainspiruj się... Kylie Minogue. Gwiazda przyznaje, że szybko się nudzi, dlatego ciągle szuka dla siebie nowego wyzwania. Takiego, które przynosi pieniądze!

 

fot. Fame Flynet, Shutterstock

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama