Reklama
Reklama

Jak przechowywać zimowe ubrania?

Jak przechowywać zimowe ubrania? Pora na porządki w szafie!//fot. Thinkstock

Dominika Czech

15kwietnia2015

Pora na wiosenne porządki w szafie!

1. Przejrzyj dokładnie wszystkie zimowe ubrania. Jeśli są brudne - upierz lub oddaj do pralni, zniszczone wyrzuć lub zostaw do przerobienia. 

 

2. Jeśli masz miejsce w szafie, lub kilka szaf, wydziel część na zimowe ubrania, kilka półek niech służy grubym swetrom, sukienkom i spodniom. Możesz włożyć tam zapachowe saszetki.

 

3. Jeśli masz problem z miejscem, warto kupić duże pudła lub torby foliowe, w które włożysz nieużywane ubrania. Takie torby i pudełka możesz schować pod łóżkiem. 

 

4. Jeśli naprawdę nie masz miejsca, nie upychaj rzeczy na końcu szafy! Skorzystaj z możliwości czasowego wynajęcia magazynu lub usług specjalnych firm oferujących terminowe przechowywanie rzeczy, takich jak wiecejmiejsca.pl. Zapakuj rzeczy w poszczególne torby lub pudełka, a kiedy przyjedzie kurier, schowaj wszystko do dostarczonych pojemników i problem na kilka miesięcy masz z głowy ;)

 

fot. Więcej Miejsca

 

5. Nie ma potrzeby pakowania rzeczy w oddzielne torby jeśli będą one w szafie lub szufladach, jednak jeśli masz problem z molami, warto ubrania owinąć w biało-czarne gazety, które zabezpieczą odzież przed szkodnikami.

 

6. Buty przed zapakowaniem do pudełek lub toreb wyczyść i zaimpregnuj - dzięki temu, kiedy wyjmiesz je po kilku miesiącach, będziesz mogła od razu włożyć je na nogi.

 

7. Czapki, szaliki i rękawiczki warto popakować w oddzielne torebki i schować do jednego pudełka.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Spódnica Reserved
Spódnica Reserved

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze