Reklama
Reklama

Smak "na dole" też się liczy!

Smak "na dole" też się liczy! Co wpływa na smak waginy?/ fot. Thinkstock

Warto wiedzieć, żeby uniknąć zakłopotania

Zastanawiałaś się kiedyś, jak smakuje wagina? Zdrowa wagina ma kwaśny odczyn pH, czyli smak też powinna mieć kwaśny i lekko cierpki. Wszystko zależy od hormonów, bakterii, ale także od diety i stylu życia. Inny wpływ na smak pochwy będą miały owoce, a inny czosnek. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj. Co jeszcze wpływa na twój smak poniżej pasa?

Palenie papierosów

Tak samo jak palenie papierosów wpływa na smak spermy, tak samo wpływa na smak waginy. Jak to ujął myvag.com "Palenie nadaje pochwie oddech popielniczki". Niestety, ale wszystkie chemikalia, które wdychasz wraz z dymem, przedostają się do krwiobiegu. Hmm... jeśli ostatnio więcej palisz, a twój facet zaczął unikać seksu oralnego... może najwyższy czas rzucić palenie?

Alkohol

Po alkoholu, nie dość że możesz stracić wszelkie zahamowania w seksie (i rano żałować), możesz też nie być zbyt smaczna. W tym przypadku jest podobnie jak z papierosami. Chyba wiesz, że nawet po najlepszym szampanie twój oddech niewiele różni się od oddechu człowieka, który pił najtańszą wódkę? No właśnie. Tak samo będzie ze smakiem waginy. 

Na szczęście zarówno jedzenia jak i wszelkie używki "działają" na pochwę tylko przez kilka. 

No dobrze, a co jeść i pić, żeby facet nie mógł oderwać od ciebie ust? ;)

Ananas, mango, jagody i pietruszkę. A wszystko to popijaj zieloną herbatą :). Tak naprawdę, najważniejsza jest higiena. Używaj odpowiedniego płynu do higieny intymnej i staraj się nie nosić sztucznej bielizny. 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Anna - kostium KORE ok. 750 zł
Anna - kostium KORE ok. 750 zł

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama