Reklama
Reklama

Jak spędzić Dzień Kobiet?

Jak spędzić Dzień Kobiet? Jak spędzić Dzień Kobiet?/ fot. Thinkstock

Bez tulipanów, goździków i czekoladek :)

Co prawda, Dzień Kobiet powinien być każdego dnia, ale 8 marca możemy uczcić kobiecość wyjątkowo :). Jeżeli też masz dość goździków i czekoladek, mamy kilka pomysłów jak sprawić, żeby ten Dzień Kobiet był naprawdę wyjątkowy:

1. Kobiety na rowery!

Nieważne, czy z facetem czy z przyjaciółką. Zróbcie sobie rowerową przejażdżkę po najpiękniejszych zakątkach waszej miejscowości. Po drodze koniecznie zróbcie przystanek na pyszną kawę!

2. Kobiece kino

Zorganizuj maraton filmowy z cyklu #girlpower. Tutaj znajdziesz naszą listę propozycji. 

3. Na bogato

Każda z nas zasługuje na odrobinę luksusu, prawda? Umów się z kumpelą i spędźcie cały dzień w spa. Oczywiście, nie musicie nigdzie jechać i najlepsze spa zorganizować we własnym domu. W programie: maseczki, kąpiele, manicure, pedicure, ciasta, owoce i, koniecznie, szampan. 

4. Trochę kultury

Zabierz faceta, przyjaciółkę albo wszystkich znajomych na wystawę związaną z kobiecością. W Warszawie, może to być, chociażby, wystawa "(Od)zyskać ciało" w Muzeum Azji i Pacyfiku.

5. Zakupy

Czy istnieje bardziej kobieca rozrywka? A 8 marca większość sklepów oferuje jakieś promocje. Możesz też wykorzystać kupony rabatowe z akcji Cosmo "I love shopping".

6. Impreza

Zrób imprezę dla wszystkich ważnych kobiet z twojego życia. Nieważne w jakim są wieku i jak często się widujecie. Zaproś wszystkie i spędźcie niezapomniane chwile!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Makijaże na imprezę - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama