Reklama
Reklama

Zapomnij o piersiach! Teraz facetów kręci...

Zapomnij o piersiach! Teraz facetów kręci... Teraz liczy się łuk//fot. Thinkstock

Dominika Czech

06marca2015

A to niespodzianka ;)

Ostatnie badania dowodzą, że popkultura ma ogromny wpływ na preferencje ludzi. Taki wniosek można wysnuć po przeczytaniu ostatniego raportu na temat tego, co obecnie podoba się mężczyznom.

Oczywiście wąska talia, długie nogi i piersi zajmują ciągle wysoką pozycję, jednak wśród liderów pojawił się nowy element naszej budowy, na którą panowie zwracają uwagę. Chodzi o... kręgosłup. A dokładnie odcinek lędźwiowy, znajdujący się tuż nad pośladkami.

 

Idealny powinien wykrzywiać się pod kątem 45 stopni w odniesieniu do pupy. 

Taka budowa ciała gwarantuje mniej łagodniejsze przebycie ciąży  - jak tłumaczą specjaliści - to dlatego panowie podświadomie wybiorą partnerkę z takim wygięciem kręgosłupa. Bez takiego wygięcia nacisk na kręgosłup ciężarnej kobiety może wynosić 800 procent i spowodować, że nie będzie miała powikłania, a przede wszystkim nie będzie w stanie zapewnić sobie i dziecku pokarmu. 

 

Nam co prawda bardziej prawdopodobne wydaje się, że chodzi o uwydatnienie naszych pośladków i upodobnienie się do Kim Kardashian czy Jennifer Lopez, ale oczywiście każde naukowe wyjaśnienie przyjmujemy z pokorą.

 
l
Reklama

Polecane wideo

Kim i Kanye - stylowa para - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze