Reklama
Reklama

O tym kobiety śnią najczęściej

O tym kobiety śnią najczęściej Niektóre sny są u nas takie same//fot. Thinkstock

Dominika Czech

04marca2015

Zobacz znaczenia najpopularniejszych kobiecych snów

Każdy z nas ma sny. Dla wielu osób nie mają one znaczenia, ale my często zastanawiamy się, co nasza podświadomość chce nam powiedzieć.

Czasami przekaz wydaje się jasny - wygrywamy w loterii, albo spędzamy dzień na plaży, jednak nie każdy sen można tak interpretować. Bo co niby ma znaczyć sen, w którym zostajemy zastrzelone w czasie imprezy urodzinowej przyjaciółki?


Każdy sen należy interpretować indywidualnie, jednak są sny takie same dla różnych kultur, płci i wieku. W tym przypadku możemy mówić o tożsamym znaczeniu snów i stworzyć sennik. Zęby, ciąża, ucieczka, jazda samochodem - podobnych snów jest wiele, my wybrałyśmy piętnaście, które najczęściej powtarzają się wśród kobiet.

 

Kliknij w galerię poniżej i zobacz 15 najczęstszych kobiecych snów oraz poznaj ich znaczenie.

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Sen o byłym.
Zależnie od ostatnich...
Sen o byłym. Zależnie od ostatnich wydarzeń w twoim życiu sen, w którym pojawia się twój były partner może albo zwracać twoją uwagę na przeszłość albo odnosić się do nowej sytuacji, w której się znalazłaś, a która tak naprawdę jest odzwierciedleniem wydarzeń z przeszłości. Jedno jest pewne - kiedy śni ci się twój ex na spokojnie zastanów się nad rzeczami, które były i które mogą cię blokować w obecnej sytuacji//fot. Thinkstock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze