Reklama
Reklama

To będzie piękny rok dla każdej singielki!

To będzie piękny rok dla każdej singielki! kadr z filmu "Kraina lodu"

Alina Geres

12stycznia2015

Oto postanowienia noworoczne dla księżniczki, która nie trafiła jeszcze na swojego księcia:)

Jeśli kiedykolwiek ktokolwiek zechce ci wmówić, że życie bez faceta jest jakieś takie niepełne, nie wierz. Że tylko z nim możesz być szczęśliwa, nie wierz. Że najlepsze cię omija, nie wierz.

Jesteś inteligentna, piękna i umiesz się bawić!

Jako szczęśliwa singielka obiecaj sobie, że w roku 2015 NIE będziesz:

Myślała o sobie źle - żadnego narzekania na figurę, złą fryzurę, czy pustki w szafie. Żadnego myślenia o sobie w pejoratywach. Od dzisiaj codziennie masz powtarzać jak mantrę: "Jestem najfajniejszą dziewczyną po tej stronie Atlantyku!"

Katowała się dietami, które ci nie smakują. Po co przerzucać się na modną dietę bezglutenową, skoro najbardziej na świecie kochasz francuskie croissanty? Postarasz się tylko pamiętać, by od dziś, zamiast trzech rogalików, kupować najwyżej jeden:)

Skreślała z listy potencjalnych narzeczonych każdego faceta, który ma mniej niż 190 wzrostu. Ci niżsi naprawdę mają wiele cech, które zrekompensują ci to w dwójnasób!

Bała się wykonać pierwszego kroku. Jesteś przebojową, pewną siebie dziewczyną, pamiętasz? Więc jeśli na horyzoncie (albo bliżej, np. w mieszkaniu obok) pojawi się facet, który BARDZO ci się spodoba, zrób pierwszy krok na drodze do tej znajomości. Bo wiesz... "Kto nie ryzykuje, szampana nie pije":)

Szukała wymówek, by nie pójść na imprezę. Udany wieczór to niekoniecznie synonim randki. Również dobrze będziesz bawić się z przyjaciółkami (i ich chłopakami) czy z własną rodziną (no. tu może ciutkę mniej). 

Singlowego Nowego Roku!

l
Reklama

Polecane wideo

Eryk z "Małej syrenki"
Eryk z "Małej syrenki"

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze