Reklama
Reklama

INTJ? ESTP? Rozszyfruj skróty z Tindera. Poznaj swój i jego typ osobowości

INTJ? ESTP? Rozszyfruj skróty z Tindera. Poznaj swój i jego typ osobowości fot. Getty Images

Zastanawiasz się co oznaczają te tajemnicze określenia? Nie wiesz, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie? Teraz już jest wszystko jasne!

Test Mayers-Briggs to test psychologiczny, który pomaga określić typ osobowości. W gabinetach jest coraz rzadziej stosowany, natomiast w internecie nadal cieszy się dużą popularnością, ponieważ rozwiązywanie go jest zabawne i zawsze daje jakiś pogląd na naszą osobowość. 

Jeżeli kiedykolwiek go zrobiłaś i zastanowiłaś się, kim jesteś lub kim chcesz być, przyszła pora na ludzi, których spotykasz na Tinderze. To jeden z najnowszych trendów w tej aplikacji - dodać w opisie typ Meyers-Briggs. Dzięki naszemu słowniczkowi bez problemu rozszyfrujesz, kto jest po drugiej stronie. A może nawet sama dodasz to do swojego bio? 

Typy osobowości Mayers-Briggs

INTJ

Typ sarkastyczny i obdarzony wyobraźnią. Wewnątrz słodki jak wata cukrowa, ale na zewnątrz sprawia wrażenie niedostępnego. Ma nieskazitelną wizję przyszłości ze starannie zaplanowanym planem dotarcia do celu, a jego nieustannie neutralny, chłodny wyraz twarzy jest całkowicie... niezamierzony. Szuka intelektualnie stymulującego partnera. W przeciwnym razie - nie trać jego czasu, a on nie będzie marnował twojego.

ENTP

Introwertyczny? Ekstrawertyczny? Prawdziwa zagadka. Prawdopodobnie wypunktuje twoje najlepsze argumenty, zaintryguje cię żarliwością i oczaruje na śmierć. Ma miliard pomysłów na randki i przedsięwzięcia biznesowe. (Kocha burzę mózgów!). Nigdy nudny, ale zawsze... znudzony. Powiedz mi, kiedy się pojawić, a ja tam jestem. Sapioseksualista.

INTP

To, czy możesz go odciągnąć od jego książek filozoficznych i teorii naukowych, będzie dość kluczową kwestią. Wie dokładnie czego szuka: miłość jego zdaniem nie jest trudna do zrozumienia. Uważa, że to tylko reakcja chemiczna, zobowiązanie do rozwijania relacji i chęć pokazania się swojemu partnerowi. Jesteś gotowa na takie podejście?

ENTJ

Przejmuje inicjatywę, jest intensywny i elektryzujący. Nie ma przełącznika „off”. Przeanalizuje sytuacje bez zastanowienia się dwa razy i wie, ile należy włożyć pracy dla uzyskania pożądanych rezultatów. Ma minimum czasu wolnego, a większość i tak pożytkuje na jakieś działania. Wie, czego chce. Zaufanie jest sexy, prawda?

INFJ

Perfekcjonista, dziwaczny i przyjaciel każdego. Ekstrawertyczny introwertyk o różnorodnych zainteresowaniach. Jego półki z książkami są pełne powieści kobiet, tekstów historycznych, tekstów naukowych i science fiction. Uwielbia analizować problemy innych, ale też wciąż próbuje zrozumieć siebie. Buntownik. Potrafi oddać się bez pamięci tylko do kogoś, kto go naprawdę oczaruje.

ENFP

Napijmy się! Albo idźmy na wycieczkę! Albo chodźmy na skoki spadochronowe! Albo wszystkie trzy rzeczy w jednym momencie?! Wszędzie widzi możliwości i będę walczył o każdą z nich. Łatwo porusza się po powierzchni relacji, ale ma ukryte intensywne, silne emocje. Super ekstrawertyczny i superczuły. Bądź jego najwierniejszą cheerleaderką, a będzie cały twój. 

ENFJ

Milutki jak miś. Ciepły jak promień słońca. Inspirujący AF. Szalony, pewny siebie i intensywny. Nigdy nie zastanawia się dwa razy. Jeśli nie będzie w tobie zakochany, nie będzie marnował twojego czasu, ale jeśli poczuje coś, przygotuj się: będzie chciał spędzać z tobą 24 godziny na dobę (wspólne obiady, pójść na targ rolny i zaplanować milion zabawnych randek). 

INFP

Pozory: uwielbia się dobrze bawić. Rzeczywistość: prawdopodobnie najbardziej wrażliwy romantyk, jakiego kiedykolwiek spotkasz. Ma mnóstwo zainteresowań: podróże, wieczory poezji, zespoły indie, o których nigdy nie słyszałeś, osobliwe bary nurkowe w nowych miastach i spotkania z dziwacznym humorem i stylem. Randki są jak ekstremalny sport dla jego emocji i ostatecznie nie może się doczekać, aby znaleźć tą jedyną.

fot. Getty Images

ISTJ

Odpowiedzialny, stabilny, szukający partnera, z którym może konie kraść. Pojawia się dokładnie na czas. Zaplanuje niesamowitą, przemyślaną randkę. Nie będziesz się martwić, że wyjdziecie na kilka przypadkowych randek. Jak tylko poczuje, że mu się podobasz, jest od razu gotowy odinstalować Tindera i zaangażować się w relację. 

ESTP

To największy błąd w twoim życiu lub najlepsza rzecz, jaka ci się przydarzy! „Żyj chwilą” to jego motto życiowe. Jeśli nie odpowiada na Tinderze, to znaczy, że żyje swoim życiem i całkowicie zapomniał o tej rozmowie (sorry!). Wyślij mu wiadomość ponownie z planem randki i to najlepiej godzinę przed.

ISTP

Rzadko sprawdza powiadomienia w aplikacji. Poza wspinaczką skałkową, pieszą wycieczką, przejażdżką rowerową, wyprawą narciarską lub przygodą surfingową, ma jeszcze biegi lub medytację z przyjaciółmi. Jeżeli szukasz kompana do przygód - dobrze trafiłaś. Jeżeli chcesz kogoś poukładanego - to zdecydowanie nie ten typ.

ESTJ

Jest odpowiedzialnym menedżerem w pracy, ale wie, jak się uwolnić i wyjść punktualnie z biura. Kocha podróże, przyjaciół, piwo rzemieślnicze, biwakowanie, gotowanie i słuchanie audiobooków przed snem. Jego zdaniem życie polega na równowadze, pokorze i przekształcaniu marzeń w działanie. 

ISFJ

Romantyczny, marzycielski, ma wielkie serce i wrażliwą duszę. Tradycjonalista z natury, ale szukający kogoś, kto rzuci mu wyzwanie, aby wyjść poza strefę komfortu. Uwielbia stare filmy, czytanie w deszczowe dni i głębokie rozmowy do rana. Jego znajomi przekonali go do pobrania tej aplikacji. Docenia, kiedy druga strona przejmuje inicjatywę.

ESFP

"Życie to jedna wielka, niechlujna przygoda, którą dzielimy z niesamowitym partnerem u boku" - to jest jego motto. Większość ludzi uważa go za bardzo towarzyskiego i beztroskiego partnera, ale szuka kogoś, kto widzi, że jest kimś innym niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Kochaj jego przyjaciół, tańcz, śmiej się i wychodź z nim na miasto. 

ESFJ

Energiczny, przyjazny, pierwszy, który się pojawi na imprezie, a ostatni, który wyjdzie. Kiedy nie wypełnia swojego kalendarza towarzyskiego, prawdopodobnie przewodzi innemu projektowi, zajmuje się swoimi siostrzenicami i bratankami, organizuje pracę lub ogólnie gdzieś komuś pomaga. 

ISFP

Tajemnica owiana... tajemnicą. Serce artysty i humanitarny duch. Najlepszy słuchacz na Ziemi, bez żadnego wątpienia. Elastyczny. Interesuje go największa miłość jego życia. Czasami trudno jest mu się skoncentrować, ale pracuje nad tym. Intryguje go osobowość, a nie tylko wygląd. Jeśli sprawisz, że się uśmiechnie - jest twój!

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama