Reklama
Reklama

Szukasz pary na Tinderze? Wiemy, co musisz dodać w opisie, żeby mieć więcej "lajków'

Szukasz pary na Tinderze? Wiemy, co musisz dodać w opisie, żeby mieć więcej "lajków' fot. Getty Images

Tinder rządzi się swoimi prawami. Musisz mieć całkiem dobre zdjęcia (najlepiej twarzy i sylwetki)  oraz opis, który będzie zawierał coś, co pozwoli tej drugiej stronie na zaczepkę. 

Zjawisko umawiania się na randki przez aplikacje jest obserwowane też przez psychologów i socjologów, którzy tworzą kolejne analizy zachowań osób, które poszukują drugiej połówki w taki sposób. Oczywiście pojawiły się też badania na temat opisów i okazało się, że istnieją rzeczy, które warto dodać do opisu, żeby zwiększyć swoją szansę na "lajka". 

Dodaj zawód to się nie zawiedziesz

Jedną z nich jest dodanie zawodu, który wykonujemy na co dzień. I teraz na spokojnie zastanów się, czy na pewno ani razu nie zdarzyło się tak, że dałaś komuś swipe'a w prawo, bo napisał, czym się zajmuje? No właśnie! Mężczyźni mają tak samo. Naukowcy przyjrzeli się temu bardziej i stworzyli listy najbardziej seksownych zawodów

Okazało się, że mężczyźni najchętniej dają "lajki" kobietom, które pracują w finansach, branży medycznej, modzie, marketingu i prawie. Co ciekawe, także kobiety bardziej zwracają uwagę na finansistów. Dalej znaleźli się programiści, lekarze, osoby z branży consultingowej i agenci nieruchomości. 

O czym świadczą te badania? Nie mniej, nie więcej, ale o tym, że wyrabiając sobie o kimś zdanie, bardzo dla nas jest ważne, co robi na co dzień. Oczywiście to nie jest tak, że ktoś wykonuje nudną pracę i od razu jest nudziarzem. Raczej pokazuje środowisko w jakim się obraca i dodaje dodatkowy kontekst jego osobowości. Może dzięki temu, że wiesz co robi na co dzień, lepiej zrozumiesz jego zamiłowanie do sportów ekstremalnych? 

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama