Reklama
Reklama

10 rzeczy, o których myślą singielki (w sekrecie)

10 rzeczy, o których myślą singielki (w sekrecie) fot. istock.com
TAGI:

My wiemy i powiemy ;)

Oczywiście, rozstanie z partnerem (czy to był długoletni związek, czy chwilowa przygoda) nie należy do najprzyjemniejszych. Natomiast czasami relację bez przyszłości warto zakończyć, niż trwać w beznadziejnej sytuacji. Czasami warto skupić się na samej sobie i zadbać o siebie.

O czym myślą singielki?

#1 „JESTEM WOLNAAA!” Mogę robić wszystko, co chcę, kiedy tylko chcę i nie muszę tego z nikim konsultować. Decyzja należy tylko do mnie i to jest cudowne!

#2 „MAM WŁOSY I JE LUBIĘ” Nie goliłam nóg od tygodnia. A jeśli chodzi o strefę bikini… też się nią dawno nie zajmowałam. No i co z tego?

#3 „PRZESTAŃCIE TAK SIĘ AFISZOWAĆ” Niektórym parom okropnie zależy, żeby cały świat wiedział, że są razem: trzymają się za rączki, przytulają, karmią (!). Irytujące.

#4 „MAM CAŁE ŁÓŻKO DLA SIEBIE” Tak. I mogę sobie chrapać, spać w pozycji rozgwiazdy albo na połowie łóżka trzymać książki, laptopa, lakier do paznokci i pudełko po lodach. Yes!

#5 „A KIEDY POWSTANIE APLIKACJA DO MASOWANIA STÓP?” Sobotni wieczór. Jestem sama, bo chcę być sama, ale trochę czułości by mi się przydało. Chętnie zapłacę za niewolnika, który wymasuje mi stopy.

#6 „NIE MUSZĘ ZNOSIĆ JEGO SMS-ÓW” Babski wieczór, a smartfon mojej przyjaciółki ciągle brzęczy. Jej chłopak pyta, kiedy ona wróci, co robi, gdzie schowała masło i czy są w domu zapasowe baterie do pilota. Chyb sobie pójdę.

fot. istock.com

#7 „PRZESTAŃ MNIE PYTAĆ, DLACZEGO JESTEM SINGIELKĄ” Po prostu czekam na kogoś, kto będzie równie fajny jak ja. Nie martw się o mnie.

#8 „JEŻELI MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA BĘDZIE MIAŁA FACETA PRZEDE MNĄ, BĘDĄ KŁOPOTY” Obie jesteśmy singielkami od wieków. I jeśli ona mnie zostawi… będę płakać. Żartuję oczywiście, ale coś się zmieni między nami.

#9 „TAK! NIE MUSZĘ SIĘ DZIELIĆ!” Popcornem, czekoladą, kanapą. Może to i samolubne, ale jakie przyjemne. Kto by pomyślał.

#10„MOGĘ JEŚĆ ŚNIADANIE NA OBIAD” A nawet na kolację. Mogę żywić się od rana do wieczora crunchy z jogurtem i oglądać „Krainę lodu” tak często, jak chcę. I to jest naprawdę OK.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama