Reklama
Reklama

Wspieraj z Cosmo świetną inicjatywę „Run For The Oceans”

Wspieraj z Cosmo świetną inicjatywę „Run For The Oceans” adidas Parley

Bądź aktywna, ale i bardziej eko

Adidas Parley Run For The Oceans – Dzień Oceanów 2019

Temat ekologi jest jest naszej redakcji bardzo bliski. Dlatego też zaangażowałyśmy się we wspaniały projekt z adidas. Efekty naszej wspólnej sesji dla CosmoBODY zobaczycie już w najbliższy piątek w kioskach. Jednak to nie koniec wspólnego działania, w które mocno zaangażowała się ambasadorka adidas – Sylwia Nowak. Przecież już w sobotę światowy dzień oceanów! Dołączycie do nas w akcji Run For The Oceans?

W 2018 roku adidas we współpracy z fundacją Parley przeznaczył na edukację młodzieży 1 milion dolarów zebranych podczas akcji Run For The Oceans. W tym roku rzuca kolejne wyzwanie - za każdy przebiegnięty kilometr rejestrowany przez aplikację Runtastic między 8 a 16 czerwca 2019, marka przekaże jednego dolara na Parley Ocean School - w tym roku cel to 1.5 miliona dolarów.


adidas Parley

adidas x Parley x COSMO

Dzięki współpracy adidas x Parley, z brzegów plaż zostały zebrane ogromne ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Od 2015 roku marka przekształca Ocean Plastic® w odzież sportową.

Przy użyciu nici powstałej z recyklingowanego plastiku, do tej pory uszyto 5 milionów par butów, a w tegorocznej kolekcji marka wyprodukuje ich aż 11 milionów. W czerwcowej linii Parley pojawi się model Alphabounce+, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wsparciu i komforcie. But idealnie dopasowuje się do stopy dzięki zoptymalizowaniu systemu sznurowania.

W skład kolekcji wchodzi pełna gama odzieży sportowej, której część została wyprodukowana w technologii Parley Pro-Dye, tworzące unikalny w każdym detalu wzór na materiale. W stylowej i ekologicznej linii znajdziemy m.in. męskie spodenki Parley 4KRFT i damskie Parley Believe This Tight, oba produkty wykonane zostały z co najmniej 75% nici przetworzonych plastikowych odpadów. adidas ambitnie dąży do wyeliminowanie poliestru ze swoich wszystkich produktów do 2024.


adidas Parley

My już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, a w piątek (7 czerwca) zapraszamy do kiosków. Dowiedzcie się więcej o ploggingu i ekologicznych inicjatywach Cosmo x adidas Parley.

 
okładka najnowszego wydania CosmoBODY

l
Reklama

Polecane wideo

Najnowsza kolekcja ADIDAS i polskie ambasadorki - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama