Reklama
Reklama

Finał akcji Mocne Strony Kobiety zbliża się wielkimi krokami

Finał akcji Mocne Strony Kobiety zbliża się wielkimi krokami

Katarzyna Lemanowicz

28maja2019

Już 15 czerwca - sprawdź szczegóły i dołącz do nas

Mocne Strony Kobiety to nasza sztandarowa akcja. Magazyn Cosmopolitan, co roku, wybiera fantastyczne dziewczyny, gdzie jedna spośród nich zostaje COSMO GIRL. 

Siła jest kobietą - bez dwóch zdań! Polska edycja konkursu udowadnia, że Polki to fantastyczne, pełne energii, zapału, pomysłów kobiety. Ich siła i determinacja w dążeniu do celu potrafi działać cuda. 

Jak co roku, to wy, nasze czytelniczki wybieracie tę jedną, jedyną, która według was zasługuje na tytuł CosmoGirl! Głosy możecie oddawać codziennie TUTAJ
Finał akcji odbędzie się 15 czerwca w klubie Mała Warszawa. I to czego jesteśmy pewne - nie może was tam zabraknąć. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, na miejscu czekać na was będzie moc atrakcji:

Panele dyskusyjne z udziałem inspirujących KOBIET: Marii Sadowskiej, Moniki Mariotti, Marty Majchrzak czy Katarzyny Kordzińśkiej z OH LA LA! A także koncerty: Reni Jusis i Marysi Starosty. A dodatkowo: kobieca mapa przyjemności CIN&CIN, warsztaty, prezentacje i pokazy dla uczestniczek imprezy, strefa Chillout, Strefa Food Trucków.

Link do wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

W tym roku naszym patronem medialnym jest Meloradio i Papilot.pl

Zapraszamy serdecznie!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze