Genialny sposób na wiosenne odświeżenie mieszkania niewielkim kosztem

Genialny sposób na wiosenne odświeżenie mieszkania niewielkim kosztem fot. materiały prasowe

Wystarczą niewielkie zmiany wystroju!

Odświeżenie mieszkania nie musi od razu oznaczać kosztownego i pracochłonnego remontu. Niekiedy wystarczy zastosować prosty trik, który pozwoli odświeżyć wnętrza, a przy tym uniknąć kłopotów związanych z ich remontowaniem. Jednym z takich pomysłów jest powieszenie na ścianie fotoobrazu.

Piękny wydruk powieszony na ścianie staje się doskonałą ozdobą wnętrza. Te wykonane przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii wyglądają naprawdę efektownie i z pewnością przykują uwagę gości. My polecamy produkty marki CEWE Fotoobrazy, która w swojej ofercie ma wiele różnych formatów i typów wydruków ściennych, dzięki czemu możecie je łatwo dostosować do swojego wnętrza. Dzięki stosunkowo prostej technologii tworzenia wydruków są niedrogie, co pozwala na częstą zmianę obrazów.

Wybierz odpowiedni materiał pasujący do twojego wnętrza

CEWE Fotoobrazy obejmują zdjęcia drukowane na drewnie, piance PCV, materiale alu-dibond czy na płótnie. Poza tym możesz tworzyć wysokiej jakości fotoplakaty czy chować fotografie za szkłem akrylowym. Świetnym pomysłem na ozdobę wnętrza jest fotoobraz hexxas, który składa się z sześciokątnych elementów. Motyw sześciokątów jest teraz niesamowicie modny, a przy okazji wprowadzi do wnętrza futurystyczny klimat – doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, designerskich pomieszczeniach. Natomiast jeżeli lubicie bardziej klasyczne rozwiązania, swój fotoobraz możecie umieścić w stylowej ramie, którą oczywiście możesz dobrać do charakteru wnętrza. Masz przy tym wiele możliwości formatu wydruku.

Wiele z was na pewno lubi zmiany i często zdarza wam się odczuwać potrzebę odświeżenia mieszkania. Świetnym rozwiązaniem będzie wysokiej jakości plakat umieszczony w ramie. Plakaty możecie dowolnie zmienia, pozostawiając tę samą ramę. W zależności od okazji, mogą być one utrzymane w klimacie wiosennym, zimowym, świątecznym lub wakacyjnym. Dzięki temu wasze pomieszczenie będzie odwzorowywać wasz nastrój lub aktualne zainteresowania. Zawsze też możecie zdecydować się na powieszenie pięknego portretu swojej pociechy i aktualizowanie go wraz z kolejnymi urodzinami dziecka.

Tworzenie i zamawianie CEWE Fotoobrazów jest bardzo proste – nie musicie tego planować z wyprzedzeniem. Po prostu gdy poczujecie impuls, który skłoni was do odświeżenia wnętrza, podążajcie za nim. Wybierzcie zdjęcie, materiał i format. Krótki czas realizacji pozwoli wam już niebawem cieszyć się odmienionym wnętrzem. Taka dekoracja ścienna potrafi naprawdę diametralnie zmienić postrzeganie pomieszczenia. I o to chodzi!

 

Materiał promocyjny

l

Polecamy również

Skomentuj