Reklama
Reklama

Szukamy COSMO GIRL – kolejna edycja konkursu wystartowała

Szukamy COSMO GIRL – kolejna edycja konkursu wystartowała

Katarzyna Lemanowicz

08marca2019

Dowiedz się więcej...

Silnej, mądrej, uroczej, a przy tym optymistycznej, otwartej i bardzo wrażliwej kobiety. Tak ujęłybyśmy to w skrócie.

Już po raz kolejny startujemy z akcją MOCNE STRONY KOBIETY. To polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych sztandarowej akcji COSMOPOLITAN.

Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii naszego brandu. Dzięki tej niezwykłej platformie chcemy pokazać, że Polki są niebanalne i potrafią działać cuda.

Pokaż nam i reszcie świata swoje zaskakujące umiejętności, godną naśladowania postawę społeczną czy inicjatywę charytatywną, którą zainicjowałaś lub wspierasz. A może wykonujesz niecodzienny zawód lub bijesz rekordy w pewnej dziedzinie?

Kliknij tu i poznaj szczegóły... 

Jak się zgłosić?

Kandydatki na COSMOgirl są wybierane nie tylko pośród czytelniczek magazynu, ale również zachęcamy nasze czytelniczki, aby zgłaszały inspirujące kobiety ze swojego bliskiego otoczenia, np. siostrę, przyjaciółkę czy koleżankę z pracy. 

Kliknij tu, żeby się zgłosić!

Kogo szukamy?

Niezwykłej, przebojowej kobiety, która może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentnej, odważnej, optymistycznej z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdecznej i odrobinę szalonej – to wszystko cechy COSMOgirl.

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY CIĘ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WIELKIEJ AKCJI COSMO

POKAŻ SWOJE MOCNE STRONY!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama