Reklama
Reklama

Czy tak dobrze być singielką?

Czy tak dobrze być singielką? fot. istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

17stycznia2019

Oczywiście nie rezygnuj z miłości swojego życia… Ale jeśli akurat nie jesteś w związku poznaj plusy takiej sytuacji…

To co najważniejsze, nie smuć się, że nie ma przy twoim boku tego jedynego, wymarzonego księcia z bajki. Nowy, 2019 rok, w którym wszystko jest możliwe. A do czasu poznania wyjątkowego mężczyzny poświęć czas sobie, skup się na swoich pragnieniach.

Oto powody, dla których bycie singielką może być przyjemne…:

  1. Polityka, czy sport nie są w twoim kręgu zainteresowań? Będąc singielką nie musisz usilnie dyskutować na tematy, na które niekoniecznie masz ochotę.
  2. Oglądasz serial "You" z Pennem Badgleyem w roli głównej (tak to ten słynny Dan z "Plotkary"), gdzie menadżer księgarni zakochuje się w początkującej poetce? Z biegiem czasu zaczyna mieć obsesją na punkcie tej dziewczyny i likwiduje każdą przeszkodę mogącą zaszkodzić ich relacji. No właśnie, będąc singielką nie musisz obawiać się, że chłopak z którym zaczęłaś się spotykać okaże się psychopatą.
  3. A teraz, znasz Marie Kondo? Tak tę od Magii sprzątania? Będąc singielką nie musisz cichaczem oglądać kolejnych odcinków traktujących o najlepszych metodach sprzątania domu ;).
  4. Możesz słuchać takiej muzyki na jaką masz ochotę.
  5. Masz czas na wypróbowanie wielu zabawek erotycznych ;)
  6. Paradoksalnie, więcej i lepiej śpisz. Zastanów się ile razy w ciągu nocy przebudzałaś się i przeciągałaś kołdrę na swoją stronę, kiedy spałaś z partnerem? Tu przeczytasz o (nie)łatwej sztuce spania z NIM.
  7. Nagle okazuje się, że endorfiny można produkować na wiele innych sposobów. Nie tylko seks, ale siłownia, spontaniczne spotkania z przyjaciółkami, szalone imprezy.
  8. Możesz spędzać wolny czas tak jak będziesz miała ochotę. Książka, kino, spontaniczny weekend w SPA, lub cały dzień z Netflixem.
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama