Reklama
Reklama

Dokładnie to jedno pytanie powinnaś zadać na pierwszej randce

Dokładnie to jedno pytanie powinnaś zadać na pierwszej randce fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

10stycznia2019

Dowiedz się szczegółów…

Z jednej strony czujesz ekscytację, z drugiej zaś stres przed nieznanym. Chciałabyś, żeby całość wypadła perfekcyjnie, a mężczyzna z którym się spotkać zagościł w twoim życiu na dłużej.

Co zrobić, żeby ta pierwsza randka okazała się spektakularnym wydarzeniem, który zapamiętasz na długo?

Może zabrzmi to banalnie, ale musisz ten czas wykorzystać jak najbardziej efektywnie. Postaw na rozmowę, wcześniej przygotuj kilka podstawowych pytań. Postaraj się, żeby były jak najbardziej niezobowiązujące ale jednocześnie, żeby rozjaśniły co nieco postrzeganie mężczyzny, z którym spędzisz ten czas.

Przygotuj zestaw pytań, korzystając z wcześniejszych doświadczeń. Jeśli wcześniej spotykałaś się z facetem, który nadużywał alkoholu, zapytaj się wprost, jaki ma stosunek do tych wysokoprocentowych trunków. W przypadku, kiedy twój poprzedni partner był totalnym leniem, bez ambicji, zapytaj się nowo poznanego mężczyzny co robi w życiu, jakie ma plany na przyszłość. Z kolei jeśli wcześniej spotykałaś się z kimś, kto zerwał z tobą bo przeraził się odpowiedzialności, wystraszył stabilizacji, zadaj pytanie wprost o tym co myśli o stałym związku, małżeństwie, dzieciach. Świetnym sposobem na poznanie się na pierwszej randce, jest zabawa sto pytań do. Zaproponuj, jeśli się zgodzi, będzie to pretekst to dowiedzenia się najdrobniejszych szczegółów z jego życia. Nie bój się go wystraszysz. Zadając pytania masz szansę na stworzenie podstawy zaufania, intymności, wzajemnego szacunku.

Zapamiętaj, że szczerość, otwartość i bycie autentycznym jest bardzo atrakcyjna!

Chcesz dowiedzieć się więcej o idealnej pierwszej randce? - sprawdź tu!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze