Reklama
Reklama

Zawsze jest dobry czas na to, żeby odwiedzić Najlepsze SPA w Polsce

Zawsze jest dobry czas na to, żeby odwiedzić Najlepsze SPA w Polsce fot. Materiały prasowe

Katarzyna Lemanowicz

14stycznia2019

Co powiesz na weekend w SPA w cudownych okolicznościach przyrody?

Pałac Żelechów SPA & Wellness to luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim, na terenie rozległego zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego.

Kameralny i unikatowy klimat, polska gościnność i usługa na najwyższym poziomie, daje alternatywę dla osób, które poszukają elitarnych miejsc. 75 luksusowo zaaranżowanych pokoi i apartamentów zachwyca stylem, elegancją, jak też funkcjonalnością i wygodą. Pałac oferuje potrawy kuchni polskiej, tworzone według tradycyjnych receptur. Prawdziwym skarbem obiektu jest ukryty w Pałacowych Lochach Browar. Pałacowe piwo warzone jest według kilkusetletnich receptur uznanych piwowarów, na bazie jedynie naturalnych składników. 

 

W wysmakowanych wnętrzach hotelu mieści się luksusowa i nowoczesna strefa Wellness & SPA, wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, jakich nie może zaoferować żadne inne Spa w Polsce. Podobne wyposażenie można spotkać w siedmiogwiazdkowych hotelach Spa w Dubaju, czy na największym liniowcu świata Queen Mary II. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez fachowy personel przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków i preparatów.

 

Do dyspozycji gości jest 16 różnych gabinetów, w tym niepowtarzalny apartament SPA dla dwojga. Pałac Żelechów to jedno z niewielu SPA w Polsce, które pracuje na ekskluzywnych kosmetykach japońskiej firmy MENARD, gdzie efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu. To również jedyne miejsce w Polsce, które oferuje terapię Holistic Cocooning, która angażując wszystkie zmysły, pozwala na psychiczną i fizyczną regenerację.

Strefa SPA & Wellness Pałacu Żelechów to:

  • 13 eksluzywnych gabinetów masaży (w tym zabiegów Aquavedy, Ayurvedy)
  • Gabinet do pielęgnacji rąk i stóp
  • Apartament SPA dla Dwojga (w nim Infinty Duo Pool, sauna Infrared)
  • Holistic Cocooning
  • Four Senses Relax Lounge

Pałac Żelechów otrzymał prestiżową nagrodę „Najpiękniejsze SPA w Polsce 2015, 2016 oraz 2017”.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama