Reklama
Reklama

Gdzie powinnaś mieszkać zgodnie ze znakiem zodiaku?

Gdzie powinnaś mieszkać zgodnie ze znakiem zodiaku? istock.com
TAGI:

Katarzyna Lemanowicz

02stycznia2019

Mówi się, że dom twój tam, gdzie serce twoje.

Prawdą jest również, że dom tworzą ludzie, wspomnienia, sytuacje, a nie cztery ściany. Ale… zgodnie z naszym znakiem zodiaku, są rzeczy, miejsca, które preferujemy, a także takie które nie koniecznie przypadają nam do gustu.

W takim razie, co podpowiadają nam gwiazdy…?

BARAN – NOWY JORK

Barany lubią konkurować i żyć pełnią życia – a tego na pewno w mieście, które nigdy nie śpi nie zabraknie!


fot. istock.com

BYK – PÓŁWYSEP HELSKI

Morskie powietrze, totalna cisza, nutka tajemnicy – to wszystko jest idealne dla Byka. A jeśli dołożymy do tego pyszne jedzenie – to pełnia szczęścia gwarantowana.

BLIŹNIĘTA  - KALIFORNIA

Osoby spod tego znaku lubią się bawić, momentami są dziecinni. Dlatego idealnym dla nich będzie miejsce wiecznie młode, które daje dużo możliwości i „pomaga” w realizacji, nawet najbardziej zwariowanych pomysłów.

RAK – IRLANDIA

To wymarzone miejsce dla Raków. Mistycyzm i magia w jednym. Dodatkowym plusem jest bliskość wody, dosłownie z każdej miejsca na tej zielonej wyspie.

LEW – DUBAJ

Tu wszystko jest większe, lepsze, ładniejsze. Tak jak lubi król zwierząt! Czego tylko ta wymagająca dusza zapragnie, to dostanie.

fot. istock.com

PANNA – BERLIN

Precyzja i wydajność, to dwa słowa, które najlepiej cechują osoby spod znaku Panny. Dlatego idealnym miejscem dla nich są Niemcy.

WAGA – SEWILLA

Pomyślisz pewnie dlaczego? W żyłach Wag płynie pasja i romans. Pyszne jedzenie, lenistwo, i wysoka temperatura są idealne dla osób spod znaku Wagi.

SKORPION – LAS VEGAS

Skorpiony są lekko nieokiełznane, lubią dryfować na krawędzi. No więc gdzie będzie im się lepiej żyło niż w Vegas? Plus opcja tego, że co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas jest wprost idealna.

fot. istock.com

STRZELEC – AUSTRALIA

Strzelce kochają przygody, a Australia, nadal, pełna jest tajemnic, nierozwiązanych zagadek. Dodatkowo klimat sprzyja: tropikalne lasy, deszczowe góry, ekstremalnie piękne plaże, pustynie i tętniące życiem miasta.

KOZIOROŻEC – KANADA

Krajobraz Kanady odzwierciedla naturę koziorożców. Osoby spod tego znaku uwielbiają odkrywać, podbijać, wspinać się, zdobywać nowe umiejętności. A tam, wszystko jest w zasięgu ręki.

WODNIK – TOKIO

Nie lubisz się nudzić? To miejsce jest idealne dla ciebie! Niezależnie co cię fascynuje, znajdziesz tam coś dla siebie.

RYBY – BALI

Nazywana jest Wyspą Bogów. Harmonia, spokój, i niewyobrażalne piękno. Genialne plaże, i fenomenalne zachody słońca – czego chcieć więcej…?

fot. istock.com

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama