Reklama
Reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z mężczyzną spod znaku Byka

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z mężczyzną spod znaku Byka fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

21grudnia2018

To „osobniki” lekko uparte, ale jedno jest pewne będą trwać przy tobie wiernie.

Osoby spod znaku Byka są przede wszystkim pragmatyczne, zmysłowe, romantyczne, i niezawodne. Znani mężczyźni – Byki to: Rami Malek, George Clooney, Robert Pattinson, David Beckham.

Kto najlepiej pasuje do Byka?

Panna i Koziorożec, ponieważ najbardziej docenią jego niezawodność i pracowitość. A także ogromną zmysłowość w sypialni ;).

Wbrew pozorom, życie z Bykiem, pomimo jego upartości i realistycznego podejścia dosłownie do wszystkiego, jest spokojne i wyluzowane. To jeden z najbardziej lojalnych znaków. Nie jest typem chętnych do przygotowywania niespodzianek ale zdecydowanie nadrabia niezwykłą niezawodnością.

Osoby spod znaku Byka, a szczególnie mężczyźni żyją stabilnie i powoli, rzadko kiedy się śpieszą i stresują. Byki chcą tylko trwałych związków, choć zanim poprosi cię o wyłączność może upłynąć kilka miesięcy. Ale jeśli już to zrobi to wiedz, że w pełni się zaangażuje.

Kombinacja romantyzmu i przyjemności oznacza, że Byki bardziej dbają o namacalne odczucia. Bykiem rządzą zmysły, on przede wszystkim dobrze wygląda, ładnie pachnie, mówi spokojnym, zniżonym tonem i ma wspaniały gust. Wszystko w Byku jest wypracowane, wysmakowane i w punkt.

Byki są naturalnie zmysłowe, to czego możesz się z całą pewnością spodziewać to bardzo, hm… wciągających gier wstępnych. Takich, które doprowadzają do czerwoności, rozpalają zmysły. Jedno jest pewne, nigdy nie jesteś znudzona czy niezadowolona.

Osoby spod znaku Byka czasami potrzebują zachęty do działania i wskazania kierunku, w którym związek powinien się rozwijać.

Jednym z niewielu mankamentów charakteru Byka jest jego upór. Najważniejsze to, żeby utrzymywał się w swojej strefie komfortu. Bo gdy dojdzie do sytuacji, że każesz mu choć na chwilę opuścić jego bezpieczną przystań będzie opierał się i odmawiał z całej siły w najbardziej frustrujący i pasywnie agresywny sposób.

Byki lubią uporządkowane życie, poukładane i schematyczne działanie.

W jednym zdaniu, Byki są wybredne i nie będą z kimś kogo tak naprawdę nie lubią, z kim nie czują chemii.

P.S.

A gdyby tak sprawić swojemu mężczyźnie spod znaku Byka wyjątkowy prezent i go totalnie zaskoczyć? Skorzystaj z naszej GIFT CARD, którą znajdziesz w najnowszym numerze COSMOPOLITAN. Od nas, w prezencie dostajesz 15zł, wystarczy, że doładujesz kartę na kwotę 185zł i wybierzesz prezent marzeń! Nie czekaj! Tylko działaj. Wejdź na katalogmarzen.pl  i poznaj szczegóły naszej promocji.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama