Reklama
Reklama

Konkurs - WYGRAJ METAMORFOZĘ!

Konkurs - WYGRAJ METAMORFOZĘ! fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

25grudnia2018

Cosmo Święta

Każda z nas, co chwilę, od każdego poniedziałku, od początku miesiąca, od nowego roku zaczynamy…! Dbać o siebie, ćwiczyć, nie jeść słodyczy… Śmiało możemy powiedzieć, że tych pomysłów jest niezliczona ilość.

Gdyby przeprowadzić badania, dotyczące skutecznej realizacji postanowień, jesteśmy pewne, że niewielki procent kobiet doprowadziło do końca to co sobie założyło.

Dlatego, właśnie dzisiaj, w Wigilię, chcemy wam trochę pomóc.

O CO CHODZI?

O metamorfozę, kompleksową opiekę nad włosami, w zależności od ich potrzeby., czy to koloryzacja, rozjaśnianie, ombre/sombrer, strzyżenie lub regeneracja, w warszawskim salonie 1909 Fryzjerzy.

Czym jest 1909 Fryzjerzy?

To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które założyła para mistrzów fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem – Kasię Poniatowską-Miłek i Darka Miłka.

Ideą, która przyświeca właścicielom salonu to połączenie współczesnej innowacyjności z nie starzejącą się klasyką, którą uosabia postać Antoniego Cieślikowskiego, legendarnego „króla fryzjerów – fryzjera królów”. Widać to chociażby w wystroju tego pięknego miejsca.

Salon 1909 zlokalizowany jest w kamienicy z 1893 roku przy ulicy Hożej 42 w Warszawie, która została wpisana do rejestru zabytków. Jest też jeden z nielicznych śródmiejskich budynków, który przetrwał w całości II wojnę światową.

Więcej o salonie pisaliśmy tu…

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Wystarczy, że odpowiesz kreatywnie na pytanie: który kolor wyraża twoją osobowość.

Odpowiedź wyślij na maila: cosmo@cosmo.pl w tytule wpisując METAMORFOZA.

CO MOŻNA WYGRAĆ?

Nagroda zawiera: koloryzację, strzyżenie, zabieg regeneracyjny Olaplex oraz stylizację. Wartość nagrody to 560zł!

Konkurs trwa od dzisiaj, czyli 21 grudnia do 31 grudnia, do godz. 23:59:59.

CZAS START!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama