Reklama
Reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o randkowaniu z mężczyzną spod znaku bliźniąt

Wszystko co musisz wiedzieć o randkowaniu z mężczyzną spod znaku bliźniąt fot. istock.com

Katarzyna Lemanowicz

19grudnia2018

Po pierwsze, nigdy nie będzie nudno…

Jakie są osoby spod znaku Bliźniąt? W kilku krótkich słowach: dowcipne, towarzyskie, optymistyczne i zmienne.

Wiesz, kto ze znanych ludzi jest spod znaku Bliźniąt?

Między innymi boski Chris Pratt, Liam Neeson, Lenny Kravitz, Shia LaBeouf czy Kanye West.

 

Idealnym dopełnieniem do Bliźniąt, są osoby spod znaku Skorpiona. W naturalny sposób pobudzają ciekawość Bliźniąt, a w dodatku są w stanie stworzyć trwały związek. Nie jest źle też w przypadku Wodnika, który ma dość wyjątkową i skomplikowaną osobowość, co niesamowicie kręci osoby spod znaku Bliźniąt i sprawia, że chcą więcej.

Jedno jest pewne, mężczyźni spod znaku Bliźniąt są przede wszystkim zawsze pełni energii, dynamiczni, mają mnóstwo pomysłów i nie można się przy nich nudzić.

Dodatkowo przyzwyczaj się, że Bliźnięta mają dość sporą grupę przyjaciół, tak naprawdę, gdzie nie wyjdziesz spotkasz jego znajomego. A to kolega z podstawówki, a to przyjaciel ze studiów.

Bliźnięta uwielbiają się uczyć, chcą stale stymulować swój mózg, zdobywać nowe zainteresowania. Z całą pewnością rozmowa z Bliźniakiem będzie fascynująca, co niejednokrotnie może zakończyć się stratą poczucia czasu. Bliźnięta są figlarne, zabawne, a zabawy w sypialni przejdą twoje najśmielsze oczekiwania. Iskry… to za mało ;). Będzie ekscytująco, spontanicznie – wielokrotny orgazm gwarantowany.

Bliźnięta są dość impulsywne, ale z drugiej strony troskliwe. Mają dość nieciekawą opinię bycia dwulicowym – ale zazwyczaj to pozory.

Jedyne na co musisz uważać, to właśnie ta chęć ciągłego rozwijania zainteresowań. Niestety może zdarzyć się tak, że te niezliczone pomysły doprowadzą do braku chęci stabilności. Co w konsekwencji może dodać napięcie do związku. Żeby stworzyć trwałą i silną relację z mężczyzną spod znaku Bliźniąt musisz przede wszystkim być dobrym słuchaczem, mieć wyostrzony dowcip i być mistrzem riposty. Po drugie, nie ograniczaj go, pozwól na spotkania z przyjaciółmi, męskie wypady. Pozwól jego wewnętrznemu dziecku wyjść i bawić się kiedy tylko ma na to ochotę.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama