Reklama
Reklama

Dlaczego warto kupić styczniowy numer COSMOPOLITAN?

Dlaczego warto kupić styczniowy numer COSMOPOLITAN? fot. Gosia Turczyńska

Katarzyna Lemanowicz

05grudnia2018

... z Aleksandrą Domańską na okładce...

Dokładnie dzisiaj, właśnie teraz są MIKOŁAJKI i właśnie dzisiaj wychodzi kolejny, styczniowy numer COSMOPOLITAN! Czyż nie cudowny zbieg okoliczności? Szczerze się przyznamy, uwielbiamy grudzień - ten cały blichtr, światełka, choinki i "wszechwybrzmiewające" piosenki świąteczne z nieśmiertelnym "Last Christmas" na czele! 

Szczególnie teraz lubimy robić sobie prezenty, a my mamy dla was wyjątkowy numer!

Po pierwsze okładka i wywiad z Aleksandrą Domańską, aktorką - niebanalną postacią polskiego kina. To szalenie mądra, utalentowana dziewczyna z dystansem do siebie. Jest wyjątkowo prawdziwa, dosłownie we wszystkim co robi i nie wstydzi się mówić co myśli. Tylko nam Aleksandra odpowiada na pytania: Czy uważa się za feministkę, czy pozwala mężczyznom wpływać na swoją samoocenę i dlaczego kobiety wciąż nie potrafią się wzajemnie wspierać...?

W styczniowym numerze znajdziesz GIFT CARD przygotowaną razem z portalem katalogmarzen.pl.

COSMO daje w prezencie 15zł, wystarczy dopłacić 185zł i skorzystać z całego spektrum prezentów na katalogmarzen.pl. Masz ochotę na lot paralotnią, off road, masaże i zabiegi w SPA - aktywuj kartę i kupuj! Szczegóły i regulamin znajdziesz na www.katalogmarzen.pl/karta-prezentowa

CO JESZCZE?

Eksluzywny wywiad z Paulem Wesleyem - tylko naszej redaktorce, Katarzynie Lemanowicz, podczas warszawskiego Comic Con, amerykański aktor polskiego pochodzenia (słynny Stefan Salvatore z Pamiętników Wampirów) - powiedział, która część ciała kobiety jest dla niego najbardziej zachwycająca, czy uważa że facet powinien być twardzielem, czy raczej delikatnym wrażliwcem oraz jak według niego powinna wyglądać idealna pierwsza randka.

Joanna Horodyńska opowiada o swoim życiu kulturalnym i co jej w duszy gra...

Magdalena Błasczak odkrywa przed nami nowe zasady odmładzania i podpowiada jakie kremy i serum stosować najlepiej...

Mistrz, Eugene Souleiman - globalny dyrektor kreatywny ds. pielęgnacji i stylizacji Wella Profesional opowiada naszej naczelnej, Joannie Mroczkowskiej o nadchodzących trendach na 2019 rok. 

Marcelina Zielnik przygotowała Poradnik Leniwej Księżniczki i potwierdza, że po to by wyglądać jak milion dolarów nie potrzebujesz (prawie żadnego) nakładu pracy. 

A także...

Jak powinna wyglądać dieta podczas świąt...?

Trening, dzięki któremu wypracujesz silną wersję siebie...!

Jedno jest pewne... WARTO KUPIĆ NAJNOWSZY NUMER COSMO!

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama