Reklama
Reklama

Marzysz o byciu profesjonalną fotografką? Pokaż swojemu Mikołajowi TEN sprzęt!

Marzysz o byciu profesjonalną fotografką? Pokaż swojemu Mikołajowi TEN sprzęt! fot. Gades Photography / Unsplash
14listopada2018

Odpowiedni aparat fotograficzny to absolutna podstawa.

Zbliżające się wielkimi krokami Święta to doskonała okazja na spełnienie swoich marzeń, których realizację odkładasz na potem przez cały rok. Jeżeli zawsze pragnęłaś robić zdjęcia profesjonalnym aparatem z prawdziwego zdarzenia zamiast smartfonem, to chyba nadszedł odpowiedni moment na tę pozytywną zmianę w życiu. Niedawno pojawił się na rynku wszechstronny aparat bezlusterkowy Nikon Z7. Oto, dlaczego jest spełnieniem marzeń nie tylko amatorów, ale również profesjonalistów w dziedzinie fotografii.

Nikon Z7 – mistrz gry światła i cienia

Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że Nikon Z7 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób. Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat z serii Z wpuszcza więcej światła. Z kolei odległość zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła. Nikon Z7 posiada też wyjątkową konstrukcję układu optycznego obiektywów z mocowaniem aparatu, co w połączeniu z dużą średnicą mocowania pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.

Wyjątkowo ostre zdjęcia i duża czułość

Nowy Nikon Z7 umożliwia rejestrację zdjęć ostrych jak brzytwa dzięki pełnoklatkowej matrycy CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 45,7 mln pikseli. W połączeniu z autofokusem z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej wykonanie perfekcyjnie ostrego zdjęcia jest jeszcze prostsze. Aparat wyposażony jest też w procesor przetwarzania EXPEED 6, który zapewnia zdjęcia o niskim poziomie szumów i wyjątkowo dużym zakres dynamiki, niezależnie od czułości ISO.

Kolejną funkcją Z7 jest system AF, który natychmiast wykrywa ruch i wychwytuje go z maksymalną precyzją niezależnie od warunków oświetleniowych. System wyposażony jest w tryb Precyzyjny AF, który pozwala doskonale uchwycić nawet najmniejsze detale. Procesor AF z algorytmem inteligentnego wykrywania twarzy utrzymuje ostrość na twarzy nawet kiedy obiekt odwróci się na chwilę.

Więcej informacji o aparacie Nikon Z7 znajdziesz na www.nikon.pl.

 

Materiał promocyjny

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama