Reklama
Reklama

Zobacz co wydarzy się w tym tygodniu

Zobacz co wydarzy się w tym tygodniu
15października2018

Pamiętaj - gwiazdy się nie mylą.

Poniedziałkowe spotkanie Wenus z Merkurym podpowiada, żebyś w końcu przyznała się do tego co czujesz. Skup się przede wszystkim na wspomnieniach i to tych romantycznych, na miłosnych uniesieniach. Ten tydzień przebiegnie pod hasłem "zadbaj o siebie i skup się na własnych potrzebach".

BARAN

Zacznij tydzień, poniedziałek od refleksji. Barany uwielbiają poruszać się szybko i skupiają się na przyszłości ale tym razem wystopuj. Jeśli chcesz, żeby twój aktualny związek przeszedł na wyższy poziom, lub jeśli jesteś samotna i chcesz znaleźć tego jedynego rozlicz się z przeszłością. Przeanalizuj to co się wydarzyło i nie popełniaj więcej podobnych błędów.

BYK

Wszystko podpowiada, że twoje życie wymaga zmian, szczególnie jeśli chcesz się zakochać. Jeśli z kolei negatywne wzorce powtarzają się w kolejnych związkach, czas znaleźć rozwiązanie i zbudować relację na porządnych fundamentach. Pamiętaj twoi przyjaciele są przy tobie i chcą ci pomóc. Nie obrażaj się na nich – nawet jeśli ich szczerość boli! Wysłuchaj co mają do powiedzenia i idź naprzód.

Dowiedz się dlaczego inteligentne kobiety są przesądne...?

BLIŹNIĘTA

Poniedziałek to czas zmian, również dla tego znaku zodiaku. Bardzo ambitny księżyc Ryby da ci energię do pracy po weekendzie. Zaufaj gwiazdom, ten tydzień należy do ciebie, osiągniesz wszystkie cele, które zaplanowałaś na ten tydzień.

RAK

Plan na ten tydzień? Twoje poczucie wartości nie zmaleje. Zaufaj swojej intuicji, to twój duży atut. Poświęć ten tydzień na odkrywanie nowych horyzontów, umów się ze znajomymi, skończ w końcu tę ulubioną książkę. Niech ten tydzień minie pod znakiem inwestycji w twój duchowy rozwój.

LEW

Pomyśl o tym co najważniejsze, kultywuj relacje rodzinne, odpocznij w zaciszu domowym, doładuj lekko wyczerpane po weekendzie baterie. Ale… Odpoczynek nie oznacza biernego leżenia na kanapie. Drogi lwie, odkryjesz w tym tygodniu swoje erotyczne pragnienia, a to wszystko dzięki seksownemu księżycowi Ryby – baw się dobrze ;).

PANNA

Twoją rządzącą planetą jest Merkury i podpowiada ci, żebyś odetchnęła głęboko. Nie denerwuj się na to co ktoś mówi, pamiętaj znasz swoją wartość i nie musisz odpowiadać na słowne zaczepki. Ten tydzień upłynie pod znakiem strzał kupidyna, romansów i cudownego seksu. To jest twój tydzień!


fot. istock.com

WAGA

Dla wagi ten tydzień to przede wszystkim sukces w sferze… finansowej. Twój zdrowy rozsądek i umiejętność organizacji procentują, zapewne widzisz to na swoim koncie. Przenieś te umiejętności do zarządzania wolnym czasem i trochę odpocznij.

SKORPION

Czeka cię totalna metamorfoza, no bo kiedy jak nie teraz! Zaufaj gwiazdom, zmień lekko swoje przekonania i poczuj się wreszcie w pełni szczęśliwa. Poniedziałek, nowy dzień, nowy tydzień – to idealny czas na przemyślenie i zmianę wartości w życiu. Stwórz swoją własną listę priorytetów. Bądź odważna i czerp z życia garściami.

STRZELEC

W tym tygodniu czeka cię sporo pracy „nad sobą”. Chcesz odetchnąć? Uwolnij się od wszelkich okoliczności, relacji, zdarzeń, wszystkiego tego co utrzymuje cię na niskim poziomie i nie pozwala osiągnąć sukces! W tym tygodniu skup się przede wszystkim na sobie, weź „urlop towarzyski” i odpocznij.

KOZIOROŻEC

Pamiętaj, życie jest radością, ciesz się nawet z najdrobniejszych rzeczy. W tym tygodniu, zaraz po pracy, umów się ze znajomymi, wyskocz do kina, na drinka, rób szalone rzeczy i baw się dobrze. Naładuj się pozytywną energią – to zaprocentuje – zaufaj gwiazdom!

WODNIK

Jeśli odezwą się duchy przeszłości, rozlicz się z nimi i zapomnij. Zaufaj swojej intuicji, otwórz się na wskazówki, które podsyła ci los – to gwarancja sukcesu zarówno zawodowego jak i prywatnego. Ten tydzień, w zasadzie dla wszystkich znaków zodiaków przebiega pod hasłem: relaks i dbanie o siebie. Nie inaczej jest z wodnikiem – zrób to na co miałaś ochotę już od dawna. Zasłużyłaś na wszystko co najlepsze!

RYBY

Optymizm – to twoje hasło przewodnie na ten tydzień! Najważniejsze to wizualizacja i materializowanie pragnień. Codziennie rano powtarzaj sobie: wszystko będzie dobrze. Popracuj nad odwagą i pewnością siebie. A i jeszcze jedno, jeśli jesteś samotną rybą bliżej weekendu poznasz kogoś, kto może okazać się tym jedynym!

Chcesz stworzyć szczęśliwy związek? Pamiętaj o tych kilku prostych czynnościach.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama