Reklama
Reklama

Zbliża się premiera nowego, fascynującego polskiego serialu!

Zbliża się premiera nowego, fascynującego polskiego serialu! fot. materiały prasowe

Coś dla fanów dobrego kryminału

Już niebawem w kanale AXN obejrzymy premierę najnowszej polskiej produkcji – będzie nią  8-odcinkowy serial kryminalny „Znaki”. Od 10 października będzie można go oglądać 2018 r. w każdą środę o godz. 22:00.

Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku Sowie Doły położonym w malowniczych plenerach Gór Sowich, a punktem wyjścia jest tajemnicza śmierć studentki. Okrutną i rodzącą wiele pytań egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa wciąż nie zostaje rozwiązana. Po latach w Sowich Dołach dochodzi do kolejnej zbrodni, w sprawie której śledztwo prowadzi komisarz Trela (w tej roli Andrzej Konopka). Aby dotrzeć do prawdy, musi on przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to nie tylko gratka dla fanów tajemniczych kryminalnych historii – znajdziemy w nim również elementy thrillera obyczajowego.

Mirosław Kropielnicki gra w serialu Antoniego Paszke, burmistrza Sowich Dołów. Aktora można oglądać w Teatrze Nowym w Poznaniu. Na ekranie pojawił się m.in. w serialach „Pierwsza miłość” i „Wojenne dziewczyny”. W rolę biznesmena Targosza wciela się Mariusz Ostrowski. Grana przez niego postać to lokalny patriota, który planuje dużą inwestycję w małej górskiej miejscowości. Widzowie znają Ostrowskiego z gościnnych występów w wielu polskich serialach. Z kolei Rafał Cieszyński gra Romana Śmigielskiego, nowego księdza w Sowich Dołach, który odbiega od stereotypowego obrazu duchownego. Aktora widziałyśmy w filmach „Lejdis”, „Nie kłam, kochanie”, „1920 Bitwa Warszawska” oraz w serialach „Zbrodnia”, „Kryminalni”, „Hotel 52”. W rolę byłego komendanta Sowich Dołów, Dzikowskiego, wciela się Zbigniew Stryj. Grana przez niego postać to także trener w miejscowym klubie sportowym. Aktor znany jest m.in. z ról w filmach „Benek” i „Sługi boże”, a także z seriali „Na noże” i „Na wspólnej”.

W „Znakach” widzowie zobaczą również Paulinę Gałązkę. Postać, w którą się wciela, to miejscowa dziewczyna, Dorota, znajdująca się pod opieką Jonasza (w tej roli Andrzej Mastalerz), lokalnego mistyka. Gałązkę można było oglądać w filmach „Kamienie na szaniec”, „Bodo” i „Powidoki”, pojawiła się także w serialu „Pierwsza miłość”. Dodatkowym smaczkiem może być fakt, że w „Znakach” wystąpi również Karolina Owczarz, znana zawodniczka MMA i była pięściarka. Wcieli się ona w serialu w rolę Martyny, byłej uczennicy miejscowej szkoły i członkini klubu sportowego, która wchodzi w konflikt z jedną z głównych bohaterek produkcji. Karolinę będzie można zobaczyć w czterech odcinkach „Znaków”.Na ekranie pojawi się m.in. obok Heleny Englert i Jaspera Sołtysiewicza.

 

Będziecie oglądać? My na pewno tak!

 

Materiał promocyjny

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama