Reklama
Reklama

Oferta pracy marzeń! Zostań opiekunkę kotków na greckiej wyspie!

Oferta pracy marzeń! Zostań opiekunkę kotków na greckiej wyspie! fot. instagram.com/joanrbowell/

Anna Mierzejewska

13sierpnia2018

Potraficie wyobrazić sobie coś lepszego?

Myślałaś ostatnio o tym, aby wyjechać na bezludną wyspę? Mamy więc dla ciebie idealną ofertę pracy! Także na wyspie, choć nie bezludnej. Mowa o greckiej wyspie Syros. Pracodawcy z God's Little People Cat Rescue oferują posadę na pół etatu w ramach której trzeba opiekować się kotami, które zostały uratowane. 

 

Co należy zrobić? Przede wszystkim, porzucić swoje aktualne obowiązki, spakować do walizki mnóstwo strojów kąpielowych i wyrzucić telefon do morza. Chociaż nad tym ostatnim może warto się zastanowić - szkoda byłoby bowiem nie uwiecznić tych pięknych zachodów słońca, panoramy Morza Egejskiego, ale i futrzanych współpracowników!

 

Zaopiekować się trzeba 55. maluchami, które na co dzień żyją sobie w ogrodzie założycielki fundacji. Zresztą w ofercie pracy zapewnione jest lokum zupełnie za darmo! Oczywiście, bardzo istotna jest wrodzona sympatia, a właściwie miłość do kotów. Co istotne, pracę należy zacząć od 1 listopada 2018 i mieć na uwadze, że to raczej długoterminowa oferta - minimum sześciomiesięczna, która poprzedza trzytygodniowy wolontariat. 

 

 

Chcecie aplikować? W takim razie wyślijcie swoje CV, zdjęcie i "niezbędne informacje" na adres joanbowell@yahoo.com jak najszybciej!

 

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Kiedy słyszymy słowo "uzależnienie"...
Kiedy słyszymy słowo "uzależnienie" mamy na myśli przeważnie używki takie jak alkohol, papierosy czy inne środki odurzające. Ale to nie jedyne źródła uzależnienia. Można mieć obsesję na punkcie innych rzeczy, a one potrafią przejąć kontrolę nad naszym umysłem i emocjami. W tym przypadku nie bez znaczenia jest znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy. Zdradź nam swój znak zodiaku a powiemy ci, co jest twoją największą obsesją i czym się ona objawia.   Fot. Unsplash Reszta zdjęć: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama