Reklama
Reklama

Jeśli masz te 7 cech, masz zadatki na IDEALNĄ dziewczynę!

Jeśli masz te 7 cech, masz zadatki na IDEALNĄ dziewczynę! Fot. iStock

Beata Dżumaga

01sierpnia2018

Jesteś prawdziwą #GirlfriendMaterial

Jeśli wierzyć stereotypom, na pytanie o to, jaka jest kobieta idealna każdy mężczyzna odpowie, że powinna to być "blondynka z wielkim biustem, która ubiera się w obcisłe sukienki"... Na szczęście w dużym stopniu to tylko stereotypy ;) Zdaniem facetów "ideał" leży zupełnie gdzie indziej.

 

Zobacz także: Szczęśliwe singielki robią TE rzeczy i… nie mogą opędzić się od facetów!

 

Kobiety, które naprawdę spędzają sen z powiek mężczyznom cechuje poniższe 7 cech. I wcale nie chodzi o wygląd ani o sposób ubierania się! Tym, co najbardziej pociąga mężczyzn jest wnętrze i osobowość. Jeśli masz te cechy, możesz liczyć na wielkie zainteresowanie ze strony facetów!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

1. "Jeśli okażę mu wystarczająco du...
1. "Jeśli okażę mu wystarczająco dużo miłości, on się zmieni"   Narcyz, bo to właśnie z nim najczęściej wchodzimy w toksyczny związek, ma wystarczająco dużo miłości do samego siebie. Nie trzeba tego dodatkowo potęgować. Ba! W ten sposób możesz nawet pogorszyć sytuację. A już na pewno pogorszysz ją dla samej siebie. Czasami robimy coś, myśląc, że dostaniemy to samo w zamian, a tak nie jest. Jeśli chcesz być w dojrzałym związku, musisz otworzyć się na dojrzałych ludzi. Okazując miłość narcyzowi, będziesz oddawać mu siebie po kawałku, a on tego nigdy nie doceni. Będzie stosował manipulacje i gierki, aby cię sobie utrzymać. A Ty będziesz mu oddawać siebie tak długo, aż niewiele zostanie... 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze