Reklama
Reklama

7 destrukcyjnych kłamstw, które podszeptuje ci depresja

7 destrukcyjnych kłamstw, które podszeptuje ci depresja Fot. Unsplash
TAGI: depresja

Beata Dżumaga

13lipca2018

Nie wierz w nie!

Depresja to poważna choroba i nie należy jej bagatelizować. Niestety wiele osób myli ją z chwilowym obniżeniem nastroju i zwykłą chandrą, a osobom, które na nią cierpią wmawia się, że powinny po prostu "wziąć się w garść" albo "przestać się dołować".

 

Zobacz także: Jak nie przytyć ani kilograma podczas okresu? Zastosuj te triki!

 

Ci, którzy zmagają się z depresją są w bardzo trudnej sytuacji także z tego powodu, że ta choroba nieustannie karmi ich kłamstwami i próbuje stłamsić. Jeżeli zauważyłaś u siebie takie myśli pamiętaj, że to właśnie fałszywe podszepty depresji. Koniecznie zgłoś się z prośbą o pomoc do specjalisty i pamiętaj, że depresję da się wyleczyć!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Antykoncepcja to wielka odpowiedzia...
Antykoncepcja to wielka odpowiedzialność i nie można podchodzić do tego tematu lekkomyślnie - no chyba, że ty i twój partner nie macie nic przeciwko nieplanowanej ciąży. W przeciwnym wypadku powinniście przestrzegać jasno określonych reguł, aby jak najbardziej ograniczyć ryzyko, że znajdziecie się w sytuacji podbramkowej. Specjalnie używamy tutaj liczby mnogiej, bo antykoncepcja powinna dotyczyć ciebie i twojego partnera w takim samym stopniu. Sprawdź, co takiego może robić twój mężczyzna, żebyście mogli uczciwie dzielić się odpowiedzialnością w kwestii antykoncepcji.   Wszystkie zdjęcia: iStock/Thinkstock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze