Reklama
Reklama

8 powodów, dla których możesz być DUMNA, że jesteś singielką

8 powodów, dla których możesz być DUMNA, że jesteś singielką 8 powodów, dla których możesz być DUMNA, że jesteś singielką / fot. unsplash.com

Lena Sikor

11lipca2018

#8: Rozumiesz, że posiadanie faceta jest wyborem

Jeśli jeszcze nie spotkałaś właściwego faceta, to żaden dramat. Wręcz przeciwnie, powinnaś cieszyć się z tego, że jesteś singielką! Założenie, że człowiek jest szczęśliwy tylko w parze z drugą osobą, jest mitem. Samotność nie oznacza odwrócenia się od miłości - wręcz przeciwnie, to ukierunkowanie uczuć na najważniejszą osobę w twoim życiu. Ciebie.

#1. Nie zadowalasz się byle czym (lub kim)

Często ze strachu przed samotnością angażujemy się w związek bez przyszłości, albo pozostajemy w relacji, która nas nie satysfakcjonuje. Będąc singielką, możesz ​​spokojnie poczekać na idealnego partnera, nie obniżając poprzeczki swoich standardów.

#2. Jesteś bardziej niezależna

Zdarza się, że kobiety w związku są bardziej "leniwe" i mniej zdolne do samodzielnego dokonywania wyborów. Będąc singielką, liczysz wyłącznie na własne możliwości, rozwijasz determinację i zaczynasz podejmować najlepsze dla siebie decyzje.

#3. Samotność przestaje cię przerażać

Cieszysz się spędzaniem czasu z samą sobą, robiąc rzeczy, które kochasz. Z pewnością na początku może to być trochę przerażające, ale po pewnym czasie zrozumiesz, jak cudowne jest to uczucie.

#4. Jesteś wyjątkowa i to jest twoja super moc!

Masz czas, aby popracować nad własną tożsamością, aby się rozwijać, aby podkreślać pozytywne cechy charakteru i walczyć z negatywnymi. To zwiększy twój szacunek do samej siebie. Poprzez kultywowanie relacji ze sobą, dostrzeżesz, jak wyjątkową i cenną jesteś osobą.

#5. Możesz cieszyć się poczuciem wolności

Możesz robić, co chcesz - nie musisz dostosowywać się do kogoś innego i tłumaczyć się z każdego wyjścia. Każdego dnia możesz robić coś nowego i interesującego dla siebie.

#6. Poświęcasz się swojej przyszłości

Skup się na studiach i karierze. Pracując nad rozwojem zawodowym, nie tylko uniezależniasz się finansowo, ale także realizujesz się. Wspaniałe rezultaty, które możesz osiągnąć, będą wynikiem twoich wysiłków i zaangażowania.

#7. Poszerzasz krąg przyjaciół

Jako singielka jesteś bardziej skłonna do wyjść, nawiązywania nowych znajomości i nowych relacji. To wszystko wpływa na twoją empatię i zdolność do dobrego samopoczucia w kręgu różnych ludzi.

#8. Rozumiesz, że posiadanie faceta jest wyborem

Kiedy zrozumiesz, że możesz być szczęśliwa jako singielka, uwalniasz się od emocjonalnych uzależnień. Relacja miłosna nie jest już dla ciebie koniecznością, więc jesteś gotowa czekać na odpowiedniego partnera, ciesząc się swoim wspaniałym życiem!

 

 

Źródło: cosmopolitan.it

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Bez względu na to, jak bardzo nam s...
Bez względu na to, jak bardzo nam się to nie podoba oraz jak to niesprawiedliwe, smutna prawda jest taka, że światem - w wielu aspektach - rządzą podwójne standardy. Dotyczą wielu rzeczy - piękna i wyglądu, sposobu ubierania się, zachowywania, mówienia... Wiele z nich rozbija się o kwestie męskie i kobiece. Podwójne standardy często występują także w związkach, ale z pewnością nie sprawia to, że takie relacje są zdrowe i udane. Sprawdź, na jakie podwójne standardy nigdy nie powinnaś się godzić!   Wszystkie zdjęcia: iStock/Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama