Reklama
Reklama

Merkury zaczął retrogradować! Astrolodzy ostrzegają - to czas niesprzyjający ludziom

Merkury zaczął retrogradować! Astrolodzy ostrzegają - to czas niesprzyjający ludziom unspash.com

Nie podejmuj teraz ważnych decyzji

Wiele osób wierzy, że zjawiska astrologiczne potrafią wpłynąć np. na nasze samopoczucie lub doprowadzić do sytuacji, które ciężko logicznie wyjaśnić. Tak jest m.in. w czasie występowania retrogradacji Merkurego, która trwa właśnie teraz, czyli od 26 czerwca do 27 sierpnia!

 

Retrogradacja to zjawisko polegające na tym, że ciało niebieskie pozornie obraca się lub porusza po orbicie w kierunku przeciwnym, niż większość ciał w danym układzie orbitalnym.

 

Zdaniem astrologów okres, gdy Merkury wchodzi w ruch wsteczny to czas niesprzyjający ludziom. Podczas retrogradacji jesteśmy bardziej rozdrażnieni, łatwo tracimy koncentracje, a sprzęt elektroniczny lubi szwankować.

 

Gdy Merkury retrograduje unikajmy: zakupów sprzętu elektronicznego lub samochodu, wprowadzania się do nowego domu, podpisywania umów lub rozpoczynania nowej pracy!

 

W tym czasie warto starać się zachować spokój w zaskakujących nas sytuacjach (np. gdy utkniemy w windzie, lub gdy samochód nagle nie będzie chciał odpalić), bo niestety okres retrogradacji Merkurego jest trudny i najlepiej po prostu przeczekać aż się skończy. 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze