Reklama
Reklama

7 powodów, dla których powinnaś mieć nowe Cosmo!

7 powodów, dla których powinnaś mieć nowe Cosmo!

Beata Dżumaga

14czerwca2018

W kioskach od 14 czerwca

1. Na naszej nowej, lipcowej okładce kobieta, która podbiła serca ludzi na całym świecie - piękna i naturalna Meghan Markle, a właściwie… księżna Sussex! Jak wygląda prawdziwe życie księżniczki-feministki z XXI wieku? Przeczytaj, jak potoczyła się jej bajka.

 

2. Poznałaś świetnego faceta i wasz związek byłby wprost bajkowy… gdyby nie zła wiedźma w postaci jego byłej, która na każdym kroku próbuje zatruć wam życie? Spraw, by zrobić, by nie zniszczyła waszego happy endu!

 

3. Wychodzisz z koleżankami na imprezę, a następnego poranka ze zgrozą stwierdzasz, że przez noc z twojego konta bankowego zniknęło o wiele za dużo pieniędzy? To zmora wielu z nas! Na szczęście mamy plan, dzięki któremu już nigdy nie powiedz: “Imprezo, oddawaj moje pieniądze!”.

 

4. Rodzice nie mogą znieść twojego faceta? A może twoja przyszła teściowa nie zamierza cię zaakceptować? Co zrobić, gdy twój związek nie cieszy się poparciem bliskich? Iść w zaparte i walczyć o swoje szczęście czy spróbować zaakceptować ten stan rzeczy?

 

 

5. Nie latają na miotłach ani nie rzucają klątw, ale… tak, są czarownicami - współczesnymi wiedźmami z Instagrama! Czym się zajmują i dlaczego ich popularność ciągle rośnie?

 

6. W końcu nastało lato! Już za chwilę spakujesz się i wyruszysz na wakacje, by wreszcie eksponować na słońcu sylwetkę, nad którą pracowałaś tak długo. Zasłużyłaś na odpoczynek! Ale… jak dogodzić sobie na wakacjach i nie przytyć? Znamy odpowiedź!

 

7. Na koniec koniecznie przeczytaj nasze artykuły z cyklu “Cosmo on the Beach”. Znajdziesz w nich wyjątkowe wskazówki, dzięki którym bez wysiłku zostaniesz królową lata! Gotowa na podbój plaży?

 

 

Reklama

Polecane wideo

fot. iStock
fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama