Reklama
Reklama

7 powodów, dla których powinnaś mieć nowe Cosmo!

7 powodów, dla których powinnaś mieć nowe Cosmo!

Beata Dżumaga

17maja2018

W kioskach już od 17 maja

1. Na naszej czerwcowej, bardzo egzotycznej okładce uosobienie kobiecej siły - Cleo! Na scenie przebojowa i drapieżna, prywatnie - niepoprawna marzycielka. Skąd czerpie siłę do działania? Dowiedz się z naszego wywiadu!

 

2. Miłość do samej siebie jest bardzo ważna, ale czy przypadkiem nie kochasz siebie… za bardzo? Gdzie leży granica między nieszkodliwą próżnością a osobowością narcystyczną?

 

3. Zakochaliście się jeszcze w piaskownicy, w szkolnej ławce albo na letnim obozie. Od tamtej pory jesteście nierozłączni i ani się obejrzeliście, a byliście już po ślubie. Czy związek z jednym, i tylko jednym mężczyzną jest skazany na sukces czy porażkę?

 

4. Gdzie zaczyna się molestowanie, zwłaszcza to w środowisku zawodowym? Który rodzaj flirtu można uznać za stosowny, a w którym momencie przekracza on granice? Przeczytaj koniecznie!

 

 

5. Od jednej tyjesz, od drugiej masz wahania nastrojów, a jeszcze inna powoduje problemy z cerą albo spadek libido… Jak dobrać idealną antykoncepcję by cieszyć się bezpiecznym seksem bez efektów ubocznych?

 

6. Letni sezon koncertowy i festiwalowy zbliża się wielkimi krokami! Nie wiesz, jak się wystylizować, by zawsze być trendy i dobrze się bawić? Zobacz nasz festiwalowy moodboard!

 

7. Na koniec mamy dla was aż DWA wyjątkowe konkursy! Rusza nasza akcja Mocne Strony Kobiety - szukamy inspirujących Cosmogirls, których życiowe osiągnięcia są wzorem do naśladowania. Jesteś jedną z nich? Koniecznie się zgłoś! Zagłosuj też na swój ulubiony kosmetyk roku 2017 w ramach akcji Prix de Beaute, czyli naszych kosmetycznych Oscarów. W obu przypadkach czekają atrakcyjne nagrody!

 

 

Reklama

Polecane wideo

fot. iStock
fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama