Reklama
Reklama

Blog Lovvi.pl, czyli jak prosto zaczerpnąć prezentowych inspiracji

Blog Lovvi.pl, czyli jak prosto zaczerpnąć prezentowych inspiracji Fot. materiały prasowe
TAGI:

Brakuje w internecie miejsc, w których można kupić prezenty personalizowane i nie tylko, dobrze dopasowane do osoby obdarowanej. Portal Lovvi ma wypełniać tą lukę oferując nie tylko możliwość zakupów, ale też jako źródło inspiracji.

Wiele osób ma problem z dobraniem prezentu dla drugiej osoby. Kiedyś było dużo prościej: kobietom dawało się goździk, mężczyznom alkohol. Młodsi cieszyli się z czekolady. Z jednej strony cieszymy się, że te czasy minęły. Okazuje się jednak, że to, jak dobrać prezent, nie jest już takie łatwe. Wybór w sklepach jest ogromny i można łatwo zatopić się w rozważaniach na temat tego, jak dobrać prezent. To problem wielu osób. Wydaje im się, że wybranie czegoś dla nastolatka czy żony będzie banalnie proste. Wiele nieudanych prób udowadnia jednak, że tak wcale nie jest, co nie znaczy, że wybór nie zajmie wielu godzin z cennego czasu. Weźmy na przykład perfumy: w drogeriach są setki flakoników, a wybór niewłaściwego może całkowicie rozminąć się z gustem osoby obdarowanej. Kiedyś, gdy perfumy były w polskich domach rzadkością, każda taka buteleczka byłaby wielkim wydarzeniem i zostałaby na pewno uznana za trafiony prezent. Teraz perfumy kupić może sobie każdy i sam najlepiej wie, co mu się podoba. Zapach w zupełnie odmiennej stylistyce zostanie uznany za nietrafiony prezent.

 

Nie do końca prawdziwe życie celebrytów

Podobnie rzecz wygląda, jeśli chodzi o nastolatki. Kto pamięta czasy, gdy za prezent wystarczył jakikolwiek t-shirt czy miś? Dziś często młodzi mają wszystko i jedyne, co mogłoby ich ucieszyć, to rzecz bardzo konkretnej marki, najlepiej w danym modelu i kolorze. Wszystko inne nie zostanie docenione. Nic dziwnego, że tak wiele osób szuka dziś inspiracji w internecie. Tam można znaleźć miliony propozycji i podpowiedzi. Okazuje się jednak, że w tym ogromie wybór... jest jeszcze trudniejszy. Po części winne są wszechobecne treści reklamowe. Przeglądając bloga spodobał Ci się pierścionek, jaki celebrytka dostała od męża? Uwaga, wszystko to może być tzw. ustawka! Gwiazdy i blogerzy coraz częściej prezentują w internecie wersję swojego życia, która generuje dla nich największe zyski. Zdjęcie z pierścionkiem może być więc częścią kontraktu reklamowego z firmą jubilerską. Podobnie można „naciąć się” na artykuły w gazetach, sesje zdjęciowe, podpowiedzi z programów telewizyjnych i recenzje na portalach. Cały internet może przekonywać, że dana bransoletka jest hitem, i że marzy o niej każda dziewczyna. Ale co z tego, gdy kupujesz taki prezent i okazuje się, że osobie obdarowanej wcale się nie podoba?

 

Skąd brać pomysły na prezenty?

Aby mieć zawsze trafione pomysły na prezenty, warto czerpać wiedzę z profesjonalnych serwisów prezentowych, takich jak portal Lovvi.pl. Serwis prezentowy to miejsce, w którym możesz dobrać prezenty pod konkretną grupę wiekową, styl życia czy płeć. Są to z jednej strony uniwersalne pomysły na prezenty, które na pewno przypadną do gustu, a z drugiej strony rzeczy na tyle spersonalizowane, by nie popaść w banał. Na portalu https://lovvi.pl/ znaleźć możesz rzeczy, które na pewno spodobają się osobie, dla której je kupujesz. Będziesz mieć tą pewność dzięki systemowi ocen i rekomendacji innych użytkowników, a także preselekcji prezentów przez doświadczoną obsługę Lovvi. Wyobraź sobie, że w poszukiwaniu prezentu na komunię nie musisz przeczesywać dziesiątek sklepów i portali, by dobrać tą jedną rzecz, jaka na pewno się spodoba. Na Lovvi wybór jest ograniczony do kilku najlepszych w danej sytuacji propozycji, dzięki czemu zakupy mogą Ci zająć dosłownie kilka minut. Dodatkowo na blogu Lovvi możesz znaleźć dział z praktycznymi poradami i inspiracjami, które jeszcze bardziej ułatwią Ci znalezienie czegoś dla siebie.

Inspiracje z bloga Lovvi

Czego możesz się dowiedzieć w tym miejscu? To kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o najnowsze trendy z branży prezentów. Tak, bo tu też panują zmieniające się stale mody, tak samo jak w dziedzinie ubrań. Dotyczy to nawet samego opakowania i warto wiedzieć, jak pakować prezenty, by zaskoczyć pozytywnie obdarowaną osobę. Kilka lat temu modne były plastikowe papiery z dużą ilością brokatu i świecidełek, owinięte mocno zakręconą, błyszczącą wstążką. Dziś popularny jest zupełnie inny styl a najmodniejszy prezent to ten opakowany w matowy papier, z wstążką zamocowaną na płasko. Oczywiście trendy dotyczą też samych prezentów. Zmieniają się szczególnie często w przypadku młodzieży i dzieci, ale nie tylko. Dorośli często popełniają błąd, kupując osobie w wieku nastoletnim to samo, co sami kiedyś chcieli dostać. A moda zmienia się pod tym względem błyskawicznie. Miś Furby był hitem w latach 90., a dziś wywołałby tylko uśmiech politowania. Warto też wiedzieć, co uchodzi za odpowiedni prezent na daną okazję. Czy 18-to latkowi wypada kupić coś jak dla osoby dorosłej, czy raczej należy go jeszcze potraktować jak dziecko? Co wypada kupić na komunię? Wbrew pozorom to trudne pytania, a odpowiedź na nie zmienia się wraz z upływem lat. Portal Lovvi jest po to, by pomóc zorientować się w tych niuansach.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama