Reklama
Reklama

Maj miesiącem... masturbacji! Oto największe mity na jej temat!

Maj miesiącem... masturbacji! Oto największe mity na jej temat! fot. iStock

Anna Mierzejewska

15maja2018

W które wierzyłaś. Aż do teraz!

Porozmawiajmy o seksie. A bardziej konkretnie - o seksie solo. Masturbacja to temat tabu - szczególnie do pewnego wieku. Zaczynamy tak naprawdę o niej mówić, i to też zazwyczaj mimochodem, dopiero gdy ukończymy dwadzieścia lat. A i wtedy raczej jest to nieśmiałe przebąkiwanie, aniżeli wymienianie się doświadczeniami. Dlaczego? Trudno do końca to stwierdzić. Seks ogólnie nie jest tematem, który chętnie podejmujemy - czy to z przyjaciółmi, czy z partnerem. Jest to o tyle problematyczne, że mity biorą się właśnie z niewiedzy, a przecież odpowiednia wiedza pomaga nam szybciej i sprawniej osiągnąć maksimum satysfakcji. 

 

 

Gwarantujemy, że w te MITY na pewno kiedyś wierzyłaś lub wierzysz w nie dalej. Dla własnego dobra, zweryfikuj to, co kiedyś usłyszałaś lub to, co dyktują stereotypy. Warto!

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Przeglądanie telefonu
Szczególn...
1. Przeglądanie telefonu Szczególnie późnym wieczorem. Naukowcy już nie raz potwierdzili, że światło emitowane przez ekran telefonu zakłóca sen, gdyż nasz mózg potrzebuje całkowitej ciemności, aby wydzielać odpowiednią ilość melatoniny. Uboga dawka snu sprawia, że dokonujemy złych żywieniowych wyborów. Dlatego musisz zrozumieć, że warto odstawić telefon i komputer, a najlepiej wynieść sprzęt z sypialni, aby móc rzeczywiście należycie sie wyspać. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze