Reklama
Reklama

Horror na Netfliksie, którego ludzie... nie są w stanie obejrzeć do końca!

Horror na Netfliksie, którego ludzie... nie są w stanie obejrzeć do końca! fot. Netflix

Anna Mierzejewska

11kwietnia2018

Podobno wyłączają go w połowie. Tym bardziej chcemy go obejrzeć!

Ta historia wydarzyła się naprawdę w Madrycie na początku lat 90. Nastoletnia Estafania Gutierrez Lazaro razem ze znajomymi wywoływała duchy przy pomocy tabliczki Ouija. Zdecydowali się na taki krok, ponieważ zaledwie kilka dni wcześniej w tragicznym wypadku samochodowym zginął ich przyjaciel. Chcieli więc nawiązać z nim kontakt.

 

 

Na gorącym uczynku przyłapała ich zakonnica, która przerwała rytuał i zniszczyła Ouija. Od tamtej pory Estafania zaczęła doświadczać paranormalnych zjawisk, jak halucynacje. Nikt nie potrafił jej pomóc przez wiele miesięcy, aż w końcu dziewczyna zmarła. Na kanwie tych wydarzeń i raportów policji (ta sprawa była pierwszą, w ramach której, w oficjalnym stanowisku zapisano, że doszło do zjawisk paranormalnych), powstał właśnie horror "Veronica". 

 

 

Wyreżyserował go Paco Plaza, znany z hitu sprzed 10 lat, pt. "[Rec]". Póki co, nie poznałyśmy zbyt wielu recenzji. Jedno sformułowanie pojawia się jednak regularnie. Mianowicie, internauci twierdzą, że nie są w stanie obejrzeć "Victorii" do końca! Najczęściej wyłączają film w połowie i boją się powrócić do oglądania. Nie wiemy, jak Wy, ale dla nas nie ma lepszej formy zachęcenia!

 

 

Musimy sprawdzić na własnej skórze, czy horror ten rzeczywiście jest tak straszny jak mówią!

 

Zobaczcie zwiastun! 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Tak, uwierzcie nam - mężczyźni napr...
Tak, uwierzcie nam - mężczyźni naprawdę lubią te rzeczy!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama