Reklama
Reklama

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

Beata Dżumaga

15lutego2018

W kioskach już od 15 lutego

1. Na naszej marcowej okładce najsłynniejsza polska „power couple” – Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Tylko nam opowiadają szczerze o swojej miłości i związku, o wspólnej pasji, która ich połączyła, oraz o nowym programie „Iron Majdan”, w którym pokonują kolejne wyzwania.

 

2. Jesteś perfekcjonistką, ale czujesz, że dążenie do doskonałości cię wykańcza? Poznaj 7 kroków do tego, aby wreszcie sobie odpuścić i zacząć cieszyć się życiem – taka, jaka jesteś!

 

3. Każda z nas kiedyś to przeżyła – dlaczego o niektórych facetach nie jesteśmy w stanie zapomnieć, a wobec innych jesteśmy zupełnie obojętne? Analizujemy anatomię namiętności.

 

4. Czy warto kupować perfumy z sieciówek? Czy naprawdę trzeba wydawał fortunę, żeby znaleźć idealny i trwały zapach? Sprawdzamy!

 

 

A post shared by Cosmopolitan Polska (@cosmopolitanpl) on Feb 15, 2018 at 12:34am PST

 

5. Trening z Instagrama – wybrałyśmy dla ciebie najlepsze i najpopularniejsze trenerki, które robią prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Chcesz pochwalić się sylwetką jak z Instagrama? Przeczytaj koniecznie.

 

6. Dlaczego lubimy być uległe w łóżku? Jak to się dzieje, że pewne siebie, niezależne kobiety, w sypialni marzą o tym, by przekazać całe dowodzenie partnerowi i dać się zniewolić?

 

7. Marzec to nowe trendy na sezon wiosna/lato 2018. Wybrałyśmy najgorętsze modowe inspiracje, które już zaraz będą rządzić na naszych ulicach. Czas wpuścić do garderoby trochę wiosny!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Oto pięć głównych rzeczy w relacji,...
Oto pięć głównych rzeczy w relacji, które docenia (prawie) każdy mężczyzna. Zapamiętaj je! / wszystkie fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama