Reklama
Reklama

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

Beata Dżumaga

11stycznia2018

W kioskach już od 11 stycznia

1. Na naszej zimowej, lutowej okładce gorąca i zmysłowa Megan Fox, czyli seksbomba, która w życiu stawia przede wszystkim na rodzinę. Na pozór twarda i zbuntowana, w środku delikatna i wrażliwa. Jakie skrywa tajemnice?

 

2. Masz jedną przyjaciółkę zamiast tysiąca znajomych? To świetnie! Bo prawdziwa przyjaźń to same korzyści – także zdrowotne! A jeśli wciąż nie znalazłaś swojej BFF, podpowiadamy, jak to zrobić.

 

3. Czy mężczyźni naprawdę porównują partnerki do swoich eks? Tylko u nas panowie zdradzają, jak jest naprawdę, i czy rzeczywiście powinnaś mieć powody do zazdrości!

 

4. Rok 2017 odszedł w zapomnienie, a z nim stare trendy, które dziś są już passe. Co zawróci nam w głowie w 2018? Zebrałyśmy dla ciebie garść najmodniejszych inspiracji. Jesteś gotowa na to, by podbić nowy rok?

 

 

5. Nowy Rok to często nowe wyzwania w kwestii kariery, a niektóre z nich bywają trudne. Jak sobie z nimi poradzić? Przygotowałyśmy dla ciebie plan naprawczy na każdy dramat.

 

6. Seks na zgodę – dlaczego zawsze smakuje tak dobrze? I dlaczego jest tak niebezpieczny? Sprawdzamy...

 

7. W Nowym Roku marzy ci się nowa sylwetka? Zdradzamy supertajne triki trenerów gwiazd. Celebryci płacą za nie grube tysiące, ty możesz je poznać zupełnie za darmo. Efekty gwarantowane!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

W której sferze życia odniesiesz na...
W której sferze życia odniesiesz największy sukces w nowym, 2018 roku?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama