Reklama
Reklama

"Nie znoszę kumpli mojego faceta!"

"Nie znoszę kumpli mojego faceta!" fot. Thinkstock

Kumple twojego ukochanego zdają się nie rozumieć, że ma dziewczynę i ciągle gdzieś go wyciągają. On nie potrafi (albo nie chce) im odmówić. Jak z nim o tym porozmawiać?

Wybierz właściwy moment

Znów obudził cię w środku nocy, próbując trafić kluczem w zamek? Rozumiem, że jesteś wściekła, ale rozmowa o tej porze, z facetem, który wypił kilka piw, nie ma najmniejszego sensu. On nic nie zrozumie, a ty mając w sobie taką ilość złości, nie powiesz tego, co chcesz. Zamiast rozmowy będzie kłótnia. Dlatego, zaczekaj do śniadania. Albo daj sobie kilka dni aż emocje opadną i wtedy, na spokojnie, porozmawiajcie.

Zaproś ich

Wiem, to może być trudne, zwłaszcza, jeśli nie przepadasz za ich towarzystwem. Zaproś też swoje przyjaciółki. Może okaże się, że ci kolesie zupełnie inaczej zachowują się w towarzystwie dziewczyn?

Nie krytykuj

Kiedy będziesz rozmawiać ze swoim facetem, nie mów, że jego kumple to banda pijaków i kretynów. Powiedz o sobie i swoich uczuciach. O tym, że chciałabyś, żebyście więcej czasu spędzali razem, że ci przykro i czujesz się, jakbyś była mniej ważna. Jeśli to nie poskutkuje, spytaj co woli: pełną seksu noc z tobą czy gadanie o seksie z kumplami? :)

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze