Reklama
Reklama

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

7 powodów, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!
TAGI: gwiazdy

W kioskach już od 9 listopada

1. Na naszej grudniowej okładce zachwycająca Kate Hudson - uosobienie All-American Girl, która udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Nawet w bezlitosnym świecie Hollywood. Sprawdź, jak ona to robi!

 

2. Znasz regułę 40%? Jeśli nie, z nowego numeru dowiesz się wszystkiego o tym, jak pokonać swoje własne granice. Gwarantujemy, że poradzisz sobie z każdą przeszkodą na swojej drodze.

 

3. Czy to rycerz na białym koniu, a może zwykły ściemniacz? Przekonaj się, z kim tak naprawdę masz do czynienia i jak nie dać się nabrać na słodkie słówka.

 

4. Zapytaj go, o co tylko chcesz, czyli jak wyciągnąć z faceta odpowiedzi na najpilniej strzeżone męskie tajemnice? Supertajną strategię specjalnie dla ciebie przygotował ekspert od męskiego punktu widzenia. Do dzieła!

 

 

5. Kochasz tatuaże? W takim razie koniecznie przeczytaj, dlaczego właśnie w taki sposób coraz więcej osób decyduje się wyrażać siebie. Czy tatuaż pod skórą może zmienić naszą samoocenę, a nawet życie? Szczere opowieści niezwykłych bohaterek.

 

6. Specjalnie dla ciebie przygotowałyśmy wyjątkowy urodowy horoskop. Sprawdź, jaka astro-pielęgnacja jest najlepsza dla twojego znaku zodiaku! Bo piękno jest zapisane w gwiazdach ;)

 

7. A wisienką na torcie grudniowego numeru jest prezent – zniżka w wysokości 30 proc. na wszystkie nowości w sklepie DeeZee.pl. Udanych zakupów!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

fot. iStock
fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama