Reklama
Reklama

7 powodow, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

7 powodow, dla których powinnaś mieć najnowsze Cosmo!

Magda Borucińska

12października2017

W kioskach od 12 października

1. Nasza niezwykła okładka z MaRiną i Sarą! W wywiadzie opowiedzą o swojej przyjaźni, wzajemnym wsparciu i sile.A w środku numeru przepiękna sesja z naszymi gwiazdami.

2. Na czym polega sekret trwałych związków? Spytałyśmy, jakie zasady stosują szczęśliwe pary.

3. Uwaga! To też jest zdrada… czyli czym tak naprawdę jest mikrozdrada. I dlaczego wcale nie jest tak niewinna jak ci się wydawało.

4. Czy twój podkład kłamie? Jak rozszyfrować obietnice na opakowaniu? Jak wybrać ten najlepszy? Z naszym przewodnikiem odnajdziesz idealny produkt dla siebie. A w bonusie mamy dla ciebie ranking podkładów według Katosu, jednej z najbardziej znanych vlogerek!

 

 

5. Marzysz o tym, by zostać mistrzynią ciętej riposty? Dzięki naszym radom z każdą złośliwością poradzisz sobie bez najmniejszego problemu.

6. A dla fanek marki Guess mamy wyjątkowa zniżkę – aż 100zł na zakupy.

7. Smutno ci, że już przyszła jesień? Nic tak nie poprawia humoru jak zakupy. W tym sezonie królują czerwień, sexy błysk w stylu Michaela Korsa oraz płaszcze i kurtki – a my specjalnie dla ciebie wybrałyśmy najmodniejsze propozycje z polskich sklepów.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

WAGs, czyli "żony i dziewczyny" pił...
WAGs, czyli "żony i dziewczyny" piłkarzy to kobiety, które oprócz zawodu męża zazwyczaj łączy także ponadprzeciętna uroda. Które WAGs uważane są za najpiękniejsze kobiety? Zobacz nasz ranking!

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama