Reklama
Reklama

7 powodów, dla których warto kupić październikowe Cosmo!

7 powodów, dla których warto kupić październikowe Cosmo!

Magda Borucińska

15września2017

W kioskach od 14 września

1. Na naszej przepięknej, październikowej okładce zagościła Olga Bołądź, najbardziej tajemnicza i zaskakująca aktorka w Polsce. Kim jest kobieta-kameleon, która pragnie wciąż nowych wyzwań i coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę?

2. Tylko dla Cosmo Girls – 100 podwójnych zaproszeń na „Botoks”! O tym filmie będzie głośno – musisz go zobaczyć!

3. Wciąż zastanawiasz się, dlaczego on nie chce ślubu? Spytałyśmy psychologa jak poznać, że on jest gotowy do małżeństwa, co dla mężczyzny oznacza ślub i z jakimi kobietami faceci najchętniej się żenią.

4. Chciałabyś odnaleźć swój cel w życiu? Podpowiemy ci, jak to zrobić, żeby znaleźć to, co da ci poczucie spełnienia.

 

 

5. Kochaj się kiedy chcesz i jak chcesz – dzięki naszym trikom podnoszącym libido odkryjesz nowy wymiar przyjemności!

6. Nowy sezon, nowe ciuchy i… nowa fryzura! Najmodniejsze fryzury, superskuteczne kosmetyki do włosów i najlepsze triki od znanych fryzjerów – wypróbuj tej jesieni sprawdzone sposoby na sexy włosy.

7. Z najnowszym numerem Cosmo możesz zgarnąć rewolucyjny kurs języka angielskiego metodą Colina Rose z 25% zniżką! Warto skorzystać – kurs w niczym nie przypomina tradycyjnej nauki języka angielskiego, którą znasz ze szkoły.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Właśnie pojawił się pierwszy zwiast...
Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun trzeciej (i niestety ostatniej) części przygód Christiana i Anastasii. „Ciemniejsza strona Greya” skupiała się na mrocznych wydarzeniach, za to w „Nowym obliczu Greya” więcej będzie o radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami. Zebrałyśmy najciekawsze wątki z książki, które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się w filmie.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama